На SEC чекає хвиля нових заяв на біткоїн-ETF

На SEC чекає хвиля нових заяв на біткоїн-ETF

Регулятор відхилив усі попередні заяви, але інвестиційні компанії ще мають шанс все виправити.

Провідні інвестиційні компанії, зокрема BlackRock, планують подати повторні заяви до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) на запуск на біткоїн-ETF, оскільки попередні регулятор відхилив. Про це повідомляє CoinDesk.

SEC визнала всі подані заяви на біткоїн-ETF незадовільними через недостатньо сформульовані умови та відсутність чіткого визначення бірж, на яких компанії планують розміщувати власні продукти. Тож всі заяви були відправлені на доопрацювання.

Проте інвестиційні компанії налаштовані внести необхідні зміни, сформулювати чіткіші пропозиції й подати повторні заяви вже найближчим часом. Тож вже незабаром експерти очікують на повторний розгляд ініціатив на запуск спотових біржових продуктів на основі біткоїна.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Позови проти SEC

Низка бірж з торгівлі цифровими активами вважає, що SEC перевищує власні повноваження та перешкоджає роботі індустрії. Відповідний позов до суду подала біржа Bittrex, а раніше аналогічну стратегію реалізувала Coinbase.

SEC не визнає цих звинувачень та вважає, що діє відповідно до своєї компетенції. Щобільше, регулятор також позивається проти відповідних платформ, звинувачуючи їх у торгівлі незареєстрованими цінними паперами.

Попередні заяви на біткоїн-ETF

Протягом попередніх двох тижнів на розгляд до SEC потрапило щонайменше п’ять заяв від інвестиційних компаній на запуск спотових біткоїн-ETF. Серед них можна виділити BlackRock, Fidelity, Ark Invest тощо. Проте всі вони були відхилені через невідповідність регуляторним вимогам.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023