На SEC чекає хвиля нових заяв на біткоїн-ETF

На SEC чекає хвиля нових заяв на біткоїн-ETF

Регулятор відхилив усі попередні заяви, але інвестиційні компанії ще мають шанс все виправити.

Провідні інвестиційні компанії, зокрема BlackRock, планують подати повторні заяви до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) на запуск на біткоїн-ETF, оскільки попередні регулятор відхилив. Про це повідомляє CoinDesk.

SEC визнала всі подані заяви на біткоїн-ETF незадовільними через недостатньо сформульовані умови та відсутність чіткого визначення бірж, на яких компанії планують розміщувати власні продукти. Тож всі заяви були відправлені на доопрацювання.

Проте інвестиційні компанії налаштовані внести необхідні зміни, сформулювати чіткіші пропозиції й подати повторні заяви вже найближчим часом. Тож вже незабаром експерти очікують на повторний розгляд ініціатив на запуск спотових біржових продуктів на основі біткоїна.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Позови проти SEC

Низка бірж з торгівлі цифровими активами вважає, що SEC перевищує власні повноваження та перешкоджає роботі індустрії. Відповідний позов до суду подала біржа Bittrex, а раніше аналогічну стратегію реалізувала Coinbase.

SEC не визнає цих звинувачень та вважає, що діє відповідно до своєї компетенції. Щобільше, регулятор також позивається проти відповідних платформ, звинувачуючи їх у торгівлі незареєстрованими цінними паперами.

Попередні заяви на біткоїн-ETF

Протягом попередніх двох тижнів на розгляд до SEC потрапило щонайменше п’ять заяв від інвестиційних компаній на запуск спотових біткоїн-ETF. Серед них можна виділити BlackRock, Fidelity, Ark Invest тощо. Проте всі вони були відхилені через невідповідність регуляторним вимогам.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024