У мережі Біткоїна стає дедалі менше китів

У мережі Біткоїна стає дедалі менше китів

Станом на сьогодні налічується 1672 великі біткоїн-адреси, що на 23% менше, ніж у 2021 році.

Кількість китів (адреси з балансом понад 1000 BTC) за останні два з половиною роки знизилася майже на 500. Відповідні дані надав сервіс Glassnode у Twitter.

Так, з 2169 китів (пікове значення), що налічувалися у 2021 році, станом сьогодні їхня кількість зменшилася до 1672, тобто на 497 китів (23%).

Таким чином можна припустити, що наявна кількість біткоїнів розподіляється серед менших власників.

Що відбувається з ринком

Загалом зменшення кількості біткоїн-китів є природною еволюцією ринку і може свідчити про більше поширення та участь власників біткоїнів.

Це може бути позитивним сигналом для ринку, оскільки це зменшує концентрацію активів у руках небагатьох учасників та сприяє більш рівномірному розподілу біткоїнів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Креветки нарощують запаси

Згідно з попереднім дослідженням, останнім часом рекордно наростили свої накопичення власники адрес, на яких зберігається менше одного біткоїна.

Місячний приріст становив 24 600 BTC, що стало новим історичним максимумом для цієї категорії власників біткоїнів.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023