У мережі Біткоїна стає дедалі менше китів

У мережі Біткоїна стає дедалі менше китів

Станом на сьогодні налічується 1672 великі біткоїн-адреси, що на 23% менше, ніж у 2021 році.

Кількість китів (адреси з балансом понад 1000 BTC) за останні два з половиною роки знизилася майже на 500. Відповідні дані надав сервіс Glassnode у Twitter.

Так, з 2169 китів (пікове значення), що налічувалися у 2021 році, станом сьогодні їхня кількість зменшилася до 1672, тобто на 497 китів (23%).

Таким чином можна припустити, що наявна кількість біткоїнів розподіляється серед менших власників.

Що відбувається з ринком

Загалом зменшення кількості біткоїн-китів є природною еволюцією ринку і може свідчити про більше поширення та участь власників біткоїнів.

Це може бути позитивним сигналом для ринку, оскільки це зменшує концентрацію активів у руках небагатьох учасників та сприяє більш рівномірному розподілу біткоїнів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Креветки нарощують запаси

Згідно з попереднім дослідженням, останнім часом рекордно наростили свої накопичення власники адрес, на яких зберігається менше одного біткоїна.

Місячний приріст становив 24 600 BTC, що стало новим історичним максимумом для цієї категорії власників біткоїнів.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024