Першим отримати дозвіл на спотовий біткоїн-ETF може Ark Invest

Першим отримати дозвіл на спотовий біткоїн-ETF може Ark Invest

Компанія подала заяву до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) раніше за BlackRock.

Компанія Кеті Вуд Ark Invest – перша в черзі на розгляд заяви про запуск спотового біткоїн-ETF, адже подала відповідний запит ще у квітні 2023 року. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на представників компанії.

Раніше вважалося, що заява BlackRock буде розглянута першою. Саме цю інвестиційну компанію також вважають фаворитом у контексті ймовірності схвалення її ініціативи регулятором.

Першим отримати дозвіл на спотовий біткоїн-ETF може Ark Invest
Зростання ціни BTC після заяв на запуск спотових біткоїн-ETF. Джерело: Bloomberg.

Але представники Ark Invest стверджують, що саме їх інвестори першими отримають доступ до нових можливостей з отримання доходу та хеджування ризиків, що раніше не були представлені на американському ринку.

Що таке спотовий біткоїн-ETF

На відміну від ф’ючерсних біржових фондів, спотовий біткоїн-ETF відбиває поточну ринкову ціну активу. У такий спосіб трейдери можуть заробляти на коливаннях курсу BTC без придбання біткоїна.

Спотового біржового фонду на основі біткоїна у США наразі не існує. У попередніх випадках SEC, серед інших причин, посилалася на ризики маніпулювання ринком, коли відхиляла такі пропозиції.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Заяви на спотовий біткоїн-ETF

На розгляді SEC перебуває щонайменше п’ять заяв від великих інвестиційних компаній: Ark Invest, BlackRock, Invesco, Wisdom Tree та Valkyrie. Також відомо про аналогічні плани й у компанії Fidelity.

Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024
Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд 49 858 BTC німецький уряд отримав у січні 2024 року, вилучивши їх у піратського відеосервісу Movie2k. Володимир Гришенко 18 липня 2024