Інвестори зацікавилися ф'ючерсними біткоїн-ETF

Інвестори зацікавилися ф'ючерсними біткоїн-ETF

Надходження капіталу до біржового фонду ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO) лише за останній тиждень сягнули $65,3 млн, що відповідає максимуму за останній рік.

Станом на 26 червня біржовий фонд BITO отримав надходження у понад $65 млн за останні сім днів, а його сукупні активи досягли $1 млрд. Про це повідомляє Cointelegraph.

BITO є першим прив’язаним до BTC ETF у США і залишається одним з найпопулярніших серед інституційних інвесторів. Динаміка цього біржового фонду лише на 1,05% відхиляється від динаміки ринкової ціни біткоїна, що робить його популярним серед трейдерів.

Інвестори зацікавилися ф'ючерсними біткоїн-ETF
Сума відкритих позицій по біткоїн-ф’ючерсам. Джерело: Deribit.

Загальна сума відкритих позицій на ф’ючерсні контракти на основі біткоїна досягли $319 млн, що становить приріст у розмірі 30% порівняно з показниками минулого тижня. Це показник загальної кількості невиконаних ф'ючерсних контрактів.

Причини зростання

Трейдери та інвестори виявляють підвищений інтерес до похідних фінансових інструментів на тлі загальної зацікавленості інституційних інвесторів у Біткоїн-індустрії. До того ж наближення халвінгу сприяє бичачим очікуванням учасників ринку.

Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) наразі розглядає щонайменше чотири заяви на запуск спотових біткоїн-ETF від провідних інвестиційних компаній. Тому наразі інвестори мають можливість використовувати лише ф’ючерсні біржові фонди.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Заяви на спотові біткоїн-ETF

15 червня інвестиційний гігант BlackRock подав заяву до SEC щодо запуску спотового біткоїн-ETF. Минулого тижня Invesco, Wisdom Tree та Valkyrie розмістили аналогічні заяви. Також до цього списку планує приєднатися компанія Fidelity. Офіційної відповіді від регулятора досі немає.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024