BitGo відмовилася від поглинання Prime Trust

BitGo відмовилася від поглинання Prime Trust

Угода могла зірватися через тиск регуляторів Невади.

Кастодіальна компанія BitGo Holdings Inc. відмовилася від придбання фірми конкурента Prime Trust. Про це у четвер, 22 червня, повідомили представники BitGo на сторінці компанії у Twitter.

У BitGo наголосили, що це рішення далося їм нелегко.

«Після значних зусиль та роботи з пошуку подальшого шляху співпраці з Prime Trust компанія BitGo оголошує про припинення зусиль з придбання Prime Trust. Це рішення було прийняте нелегко, і BitGo, як і раніше, віддана нашій місії щодо забезпечення довіри до цифрових активів», – йдеться у повідомленні.

Проблеми Prime Trust

За неофіційною інформацією, причиною скасування угоди міг стати тиск на Prime Trust із боку регулюючих органів у Неваді. Prime Trust опинилася в епіцентрі скандалу через передбачуваний зв'язок із керівництвом біржі FTX. Крім того, компанія зіткнулася із серйозними фінансовими труднощами, а її дочірній банк Prime Trust Unit навіть оголосив себе банкрутом.

BitGo та Prime Core не прокоментували причину відмови від укладання угоди. Відомо, що BitGo не зазнає жодних додаткових витрат під час розірвання угоди.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Угода між BitGo та Prime Trust

На початку червня стало відомо, що BitGo Holdings Inc. оголосила про намір придбати 100% акцій Prime Core Technologies, Inc. – материнської компанії постачальника фінтех-інфраструктури Prime Trust.

Метою придбання є забезпечення безперервності бізнесу, довгострокової стабільності та регульованих безпечних послуг для клієнтів Prime Trust.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024