BitGo купує фінтех-компанію Prime Trust

BitGo купує фінтех-компанію Prime Trust

Деталі угоди не уточнюються, компанії чекають на схвалення з боку регулюючих органів.

Кастодіальна компанія BitGo Holdings, Inc., що спеціалізується на зберіганні цифрових валют, оголосила про намір придбати 100% акцій Prime Core Technologies, Inc. – материнської компанії постачальника фінтех-інфраструктури Prime Trust. Про це повідомляє сайт BitGo.

Метою придбання є забезпечення безперервності бізнесу, довгострокової стабільності та регульованих безпечних послуг для клієнтів Prime Trust.

Тимчасовий генеральний директор та президент Prime Trust Джор Лоу заявив, що, на його думку, об'єднання Prime Trust і BitGo стане переломним моментом в індустрії.

«Жодна інша компанія не матиме такого широкого спектра продуктів та послуг і такої глибини досвіду, як ця об'єднана компанія. Ми раді запропонувати нашу інфраструктуру світового класу в межах ширшої екосистеми та зробити революцію у майбутньому цифрових валют», – заявив Лоу.

Після придбання трастова компанія Prime Trust у Неваді приєднається до глобальної мережі BitGo, яка вже охоплює підприємства у Південній Дакоті, Нью-Йорку, Німеччині та Швейцарії. Своєю чергою, мережа Prime Trust посилить існуючі послуги BitGo, включаючи кастодіальні, ліквідні, розрахункові та комплаєнс-можливості.

Подробиці угоди не розкриваються, оскільки її мають схвалити регулюючі органи.

Що відомо про Prime Trust і BitGO

Prime Trust – американська компанія зі штаб-квартирою у Лас-Вегасі, працює з 2016 року. Вона пропонує різні продукти для розробників та API-інтерфейси для компаній, що працюють в індустрії цифрових активів. Зокрема, це інструменти для зберігання цифрових валют, платіжних систем, комплаєнсу, ліквідності та розрахунків. Інвесторами Prime Trust є такі топові фірми, як Kraken Ventures, FIS Impact Ventures і Fin Capital. У липні 2018 року для клієнтів став доступним сервіс зберігання біткоїнів.

Prime Trust сприяє інноваціям у цифровій економіці, спрощуючи побудову з використанням цифрових активів, полегшуючи своїм клієнтам швидке створення, запуск і масштабування відповідно до вимог.

Компанія BitGo заснована у 2013 році, першою розробила гаманець з мультипідписом, а пізніше створила TSS, щоб покращити пропозиції MPC інших компаній.

Сьогодні BitGo є лідером у галузі безпеки цифрових активів, забезпечуючи операційну основу для понад 1500 інституційних клієнтів у більш ніж 50 країнах – список, який охоплює безліч регульованих організацій та провідних світових бірж і платформ.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

BitGo та записи Ordinals

Провайдер кастодіальних послуг BitGo у березні представив інструмент захисту записів Ordinals від випадкових переказів. Завдяки новому рішенню, користувачі зможуть відстежувати записи в будь-якому гарячому гаманці на BitGo. Це означає, що будь-яка транзакція, отримана на гаманець, перевірятиметься на наявність унікальних сатоші та заморожуватиметься, якщо вони є, щоб запобігти їх втраті. Згодом користувачі можуть безпечно надсилати такі сатоші на обрану ними адресу.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024