Valkyrie Digital подала заявку на реєстрацію біткоїн-ETF

Valkyrie Digital подала заявку на реєстрацію біткоїн-ETF

Біржовий курс біткоїн-ETF компанії буде розрахований на основі даних торгів найбільших бірж: Coinbase, Gemini та Kraken.

Інвестиційна компанія Valkyrie Digital Assets 21 червня подала заявку на реєстрацію біржового фонду на основі біткоїна. Про це повідомляє Decrypt.

«Акції призначені для того, щоб надати інвесторам економічно ефективний та зручний спосіб інвестування в біткоїн», – йдеться у заявці Valkyrie.

Біржовий курс біткоїн-ETF буде розрахований на основі даних торгів, агрегованих на декількох великих біткоїн-біржах: Coinbase, Bitstamp, Gemini, itBit, Kraken та LMAX Digital. Продукт торгуватиметься на Nasdaq під тикетом BRRR

У березні 2023 року інвестиційний директор Valkyrie Стівен МакКлург спростував плани компанії щодо розробки нового біржового продукту. Очевидно, компанію Valkyrie спонукала до дій нещодавня активність її конкурентів.

Що відомо про Valkyrie Digital Assets

Valkyrie Digital Assets є дочірньою компанією інвестиційної фірми Valkyrie Investments. Остання спеціалізується на управлінні активами на стику традиційних фінансів та сектору цифрових валют, що розвивається. Штаб-квартира Valkyrie розташована в Нешвіллі, її мета – створення та управління портфелями та продуктами на індивідуальні замовлення, включаючи керування експозицією цифрових активів та інших прикордонних інвестицій. Valkyrie очолюють досвідчені керуючі активами, які раніше запустили безліч ETF, публічно торгованих фондів та ETP, зокрема біткоїн-фонди.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Хто ще планує запустити біткоїн-ETF

Valkyrie стала вже четвертою компанією, яка оголосила про плани вивести спотовий біткоїн-ETF на американський ринок. Першою запустила цілу ланцюгову реакцію щодо створення цього продукту фірма BlackRock, потім відразу дві компанії WisdomTree і Invesco подали 21 червня заявки на створення біржового біткоїн-фонду. Такий ажіотаж свідчить про зростаючий інтерес та визнання Біткоїна у традиційному фінансовому просторі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024