Кити активізувалися через зростання курсу BTC

Кити активізувалися через зростання курсу BTC

Збільшення торговельного обсягу створює передумови для подальшого зростання ціни активу.

Протягом двох годин після того, як курс біткоїна перевищив $30 000, відбулося 259 китових транзакцій на понад $1 млн кожна. Про це повідомляє Santiment.

Такий рівень активності китів відповідає максимуму останніх трьох місяців. Отже, для великих власників монет ціновий рівень у $30 000 становить стратегічний інтерес, адже може свідчити про перехід до бичачого ринку.

Кити активізувалися через зростання курсу BTC
Активність китів у мережі Біткоїна. Джерело: Santiment.

Зростання ціни, що супроводжується збільшенням торгових обсягів, традиційно сприймається як підтвердження сталого розвитку ринку. Поточний оптимізм інвесторів значною мірою викликаний запуском нових біржових фондів на основі біткоїна та бірж з торгівлі цифровими активами.

Джерела невизначеності

Попри позитивну динаміку курсу біткоїна останніми днями, високі ризики все ще зберігаються через плани Федеральної резервної системи щодо підвищення процентних ставок на наступному засіданні у липні.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про ймовірність у 72% щодо зростання базової ставки ще на 25 б. п. У цьому випадку доступ до кредитних ресурсів ускладниться, що може призвести до ще однієї фази корекції на ринку.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Біткоїн-ETF

Біржа Fidelity збирається подати заявку на запуск спотового біткоїн-ETF на суму в $4,5 трлн. Про аналогічні плани цього тижня оголосили й інші компанії: WisdomTree та Invesco. Інвестори позитивно сприйняли зростання попиту на продукти на основі біткоїна з боку інституціоналів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024