Кити активізувалися через зростання курсу BTC

Кити активізувалися через зростання курсу BTC

Збільшення торговельного обсягу створює передумови для подальшого зростання ціни активу.

Протягом двох годин після того, як курс біткоїна перевищив $30 000, відбулося 259 китових транзакцій на понад $1 млн кожна. Про це повідомляє Santiment.

Такий рівень активності китів відповідає максимуму останніх трьох місяців. Отже, для великих власників монет ціновий рівень у $30 000 становить стратегічний інтерес, адже може свідчити про перехід до бичачого ринку.

Кити активізувалися через зростання курсу BTC
Активність китів у мережі Біткоїна. Джерело: Santiment.

Зростання ціни, що супроводжується збільшенням торгових обсягів, традиційно сприймається як підтвердження сталого розвитку ринку. Поточний оптимізм інвесторів значною мірою викликаний запуском нових біржових фондів на основі біткоїна та бірж з торгівлі цифровими активами.

Джерела невизначеності

Попри позитивну динаміку курсу біткоїна останніми днями, високі ризики все ще зберігаються через плани Федеральної резервної системи щодо підвищення процентних ставок на наступному засіданні у липні.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про ймовірність у 72% щодо зростання базової ставки ще на 25 б. п. У цьому випадку доступ до кредитних ресурсів ускладниться, що може призвести до ще однієї фази корекції на ринку.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Біткоїн-ETF

Біржа Fidelity збирається подати заявку на запуск спотового біткоїн-ETF на суму в $4,5 трлн. Про аналогічні плани цього тижня оголосили й інші компанії: WisdomTree та Invesco. Інвестори позитивно сприйняли зростання попиту на продукти на основі біткоїна з боку інституціоналів.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023