Кити активізувалися через зростання курсу BTC

Кити активізувалися через зростання курсу BTC

Збільшення торговельного обсягу створює передумови для подальшого зростання ціни активу.

Протягом двох годин після того, як курс біткоїна перевищив $30 000, відбулося 259 китових транзакцій на понад $1 млн кожна. Про це повідомляє Santiment.

Такий рівень активності китів відповідає максимуму останніх трьох місяців. Отже, для великих власників монет ціновий рівень у $30 000 становить стратегічний інтерес, адже може свідчити про перехід до бичачого ринку.

Кити активізувалися через зростання курсу BTC
Активність китів у мережі Біткоїна. Джерело: Santiment.

Зростання ціни, що супроводжується збільшенням торгових обсягів, традиційно сприймається як підтвердження сталого розвитку ринку. Поточний оптимізм інвесторів значною мірою викликаний запуском нових біржових фондів на основі біткоїна та бірж з торгівлі цифровими активами.

Джерела невизначеності

Попри позитивну динаміку курсу біткоїна останніми днями, високі ризики все ще зберігаються через плани Федеральної резервної системи щодо підвищення процентних ставок на наступному засіданні у липні.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про ймовірність у 72% щодо зростання базової ставки ще на 25 б. п. У цьому випадку доступ до кредитних ресурсів ускладниться, що може призвести до ще однієї фази корекції на ринку.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Біткоїн-ETF

Біржа Fidelity збирається подати заявку на запуск спотового біткоїн-ETF на суму в $4,5 трлн. Про аналогічні плани цього тижня оголосили й інші компанії: WisdomTree та Invesco. Інвестори позитивно сприйняли зростання попиту на продукти на основі біткоїна з боку інституціоналів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024