Халвінг спровокував зростання попиту на біткоїн-деривативи

Халвінг спровокував зростання попиту на біткоїн-деривативи

Трейдери очікують на нову хвилю бичачого зростання ціни активу.

Біржа з торгівлі деривативами Deribit випустить біткоїн-ф’ючерси та опціони на ринок вже з 26 червня через рекордний попит з боку учасників ринку. Про це повідомляє CoinDesk.

Зазвичай деривативи з терміном дії на червень наступного року випускаються після закінчення другого кварталу. Але цього разу зробили виняток через дуже значні запити з боку трейдерів.

Халвінг спровокував зростання попиту на біткоїн-деривативи
Вплив халвінгу на курс біткоїна. Джерело: Blockchain Center.

Халвінг очікується у квітні наступного року, тому інвестори прагнуть отримати доступ до біткоїн-ф’ючерсів та опціонів якнайшвидше. Історичні дані свідчать про те, що халвінг традиційно призводить до багаторазового зростання вартості курсу BTC.

Біткоїн-ф’ючерси та опціони

Ф'ючерси – це похідні фінансові контракти, які зобов'язують сторони купити або продати актив на заздалегідь визначену дату і за заздалегідь визначеною ціною в майбутньому. Опціони – це похідні контракти, які дають покупцеві право, але не зобов'язання придбати базовий актив за заздалегідь визначеною ціною на певну дату або до неї. Опціон «колл» дає право на купівлю, а опціон «пут» – на продаж.

Трейдери активно використовують ці похідні фінансові інструменти, щоб зменшити вплив волатильності, що може зрости перед і відразу після халвінгу.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Нова біткоїн-біржа

20 червня стало відомо про запуск нової біткоїн-біржі EDX Markets. З цією ініціативою виступили великі компанії Citadel Securities, Fidelity Investments та Charles Schwab. Інвестори позитивно сприйняли цю новину, а курс біткоїна наблизився до $29 000.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024