Fidelity та Charles Schwab запустили біткоїн-біржу

Fidelity та Charles Schwab запустили біткоїн-біржу

Мета торгового майданчика – залучити брокерів та інвесторів, зацікавлених у цифрових активах.

Великі компанії Citadel Securities, Fidelity Investments та Charles Schwab 20 червня відкрили біржу EDX Markets, орієнтовану на брокерів та інвесторів, зацікавлених у цифрових активах. Про це пише Bitcoin Magazine.

EDX Markets ще не оголосила про свій офіційний запуск і працює в неофіційному режимі, тобто вона фактично не займається безпосередньо цифровими активами клієнтів. Поки що біржа виступає як торговий майданчик, на якому компанії можуть укладати договори. Зазначається, що це дозволить уникнути збоїв, які спостерігалися у галузі у 2022 році у випадку з FTX, Celsius тощо.

Вихід на ринок EDX Markets збігся із переслідуванням американськими регуляторами бірж Coinbase та Binance. Ймовірно, великі організації розглядають цю ситуацію як можливість збільшити свою частку ринку. Як правило, такі компанії часто мають тісні зв'язки з регулюючими органами і набагато ефективніше дотримуються нормативних вимог завдяки своєму масштабу.

Крім того, нещодавня заявка компанії BlackRock, найбільшої у світі фірми з управління активами з понад $8 трлн, на створення спотового біткоїн-ETF є ще однією ознакою того, що великі гравці розглядають поточну ситуацію як можливість для експансії в сектор.

Що відомо про Citadel Securities, Fidelity Investments та Charles Schwab

Charles Schwab Corporation – це банківська та брокерська компанія, розташована у Вестлейку, штат Техас. Заснована 1971 року Чарльзом Р. Швабом. Входить до списку найбільших банківських компаній США та є однією з найбільших брокерських компаній у Сполучених Штатах.

Citadel Securities – це один із найбільших маркет-мейкерів у світі, який надає ліквідність на різних ринках, включаючи акції, опціони, ф'ючерси, ETF та фіксований дохід. Компанія заснована 002 року Кеном Гріффіном, є «дочірньою компанією» хедж-фонду Citadel.

Fidelity Investments – це американська холдингова компанія, яка надає фінансові послуги. Одна з чотирьох найбільших компаній з управління активами у світі. Заснована 1946 року, обслуговує понад 40 млн індивідуальних інвесторів зі 100 країн світу.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Масштабні плани Fidelity Investments

Крім компанії BlackRock, Fidelity Investments також оголосила про запуск біткоїн-ETF, подавши відповідну заявку на суму $4,5 трлн. Крім того, Fidelity планує викупити американську компанію з управління цифровими активами Grayscale.

Marathon Digital навчить Кенію майнити Marathon Digital навчить Кенію майнити Міністерство енергетики країни вже провело відповідні консультації з майнінговою компанією. Володимир Гришенко 27 травня 2024
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024