Fidelity та Charles Schwab запустили біткоїн-біржу

Fidelity та Charles Schwab запустили біткоїн-біржу

Мета торгового майданчика – залучити брокерів та інвесторів, зацікавлених у цифрових активах.

Великі компанії Citadel Securities, Fidelity Investments та Charles Schwab 20 червня відкрили біржу EDX Markets, орієнтовану на брокерів та інвесторів, зацікавлених у цифрових активах. Про це пише Bitcoin Magazine.

EDX Markets ще не оголосила про свій офіційний запуск і працює в неофіційному режимі, тобто вона фактично не займається безпосередньо цифровими активами клієнтів. Поки що біржа виступає як торговий майданчик, на якому компанії можуть укладати договори. Зазначається, що це дозволить уникнути збоїв, які спостерігалися у галузі у 2022 році у випадку з FTX, Celsius тощо.

Вихід на ринок EDX Markets збігся із переслідуванням американськими регуляторами бірж Coinbase та Binance. Ймовірно, великі організації розглядають цю ситуацію як можливість збільшити свою частку ринку. Як правило, такі компанії часто мають тісні зв'язки з регулюючими органами і набагато ефективніше дотримуються нормативних вимог завдяки своєму масштабу.

Крім того, нещодавня заявка компанії BlackRock, найбільшої у світі фірми з управління активами з понад $8 трлн, на створення спотового біткоїн-ETF є ще однією ознакою того, що великі гравці розглядають поточну ситуацію як можливість для експансії в сектор.

Що відомо про Citadel Securities, Fidelity Investments та Charles Schwab

Charles Schwab Corporation – це банківська та брокерська компанія, розташована у Вестлейку, штат Техас. Заснована 1971 року Чарльзом Р. Швабом. Входить до списку найбільших банківських компаній США та є однією з найбільших брокерських компаній у Сполучених Штатах.

Citadel Securities – це один із найбільших маркет-мейкерів у світі, який надає ліквідність на різних ринках, включаючи акції, опціони, ф'ючерси, ETF та фіксований дохід. Компанія заснована 002 року Кеном Гріффіном, є «дочірньою компанією» хедж-фонду Citadel.

Fidelity Investments – це американська холдингова компанія, яка надає фінансові послуги. Одна з чотирьох найбільших компаній з управління активами у світі. Заснована 1946 року, обслуговує понад 40 млн індивідуальних інвесторів зі 100 країн світу.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Масштабні плани Fidelity Investments

Крім компанії BlackRock, Fidelity Investments також оголосила про запуск біткоїн-ETF, подавши відповідну заявку на суму $4,5 трлн. Крім того, Fidelity планує викупити американську компанію з управління цифровими активами Grayscale.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023