AppStore заблокував оновлення гаманця Zeus

AppStore заблокував оновлення гаманця Zeus

В Apple заявили, що для вирішення цієї проблеми компанії потрібно надати ліцензію на надання послуг обміну цифрових валют.

Магазин застосунків AppStore заблокував нову версію гаманця Zeus. Про це написав представник компанії-розробника Еван Калудіс на своїй сторінці у Twitter.

«Zeus v0.7.6 був відхилений компанією Apple», – зазначив Калудіс.

Зокрема, в Apple так прокоментували своє рішення: «Застосунок сприяє передачі віртуальної валюти, але не належить до будь-якої біржі або ліцензованої фінансової установи. Щоб вирішити цю проблему, будь ласка, надайте документальне підтвердження того, що ви маєте необхідні ліцензії та дозволи на розповсюдження застосунку із функціями обміну цифрових валют у всіх регіонах, де ваш застосунок наразі доступний».

Своєю чергою, керуючий директор Swan Bitcoin International Стефан Лівера нагадав, що Apple кілька років тому забороняв Біткоїн-застосунки. «Android трохи краще в цьому плані», – додав він.

А ось відомий розробник Bitcoin Core Пітер Тодд не відкидає думки, що і в Android Market можуть заблокувати оновлення гаманця.

Що таке Zeus

Zeus – мобільний застосунок і некастодіальний гаманець з відкритим вихідним кодом. Він підтримує технологію Lightning Network, що дозволяє миттєво надсилати й отримувати BTC.

Він також дозволяє керувати своїми вузлами Lightning. При цьому гаманець можна використовувати без власного вузла. Zeus підходить і для бізнесу, оскільки підтримує платіжних клієнтів BTCPay, LNBits та LNtxBot.

Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Подібно до того, як фізичний гаманець зберігає особисту інформацію свого власник...
Huobi Global 03 листопада 2022

З AppStore видаляють децентралізовані застосунки

Вчора стало відомо, що з AppStore протягом найближчих двох тижнів також буде видалено застосунок Damus децентралізованої соціальної мережі Nostr. В Apple пояснили своє рішення тим, що функція застосунку zaps з мікроплатежами не дозволена на їхній платформі.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023