BitGo не змогла відсудити $100 млн у Galaxy Digital

BitGo не змогла відсудити $100 млн у Galaxy Digital

BitGo звинуватила інвестиційну компанію Galaxy Digital у зриві угоди, через що їхнє злиття так і не відбулося.

Суд США відхилив позов, поданий кастодіальною компанією BitGo проти однієї з найбільших інвестиційних компаній Galaxy Digital. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

У позові йшлося про злиття, що не відбулося, яке було раніше погоджено в 2021 році. BitGo стверджувала, що Galaxy Digital не виконала своєї частини угоди і «збиралася притягнути опонента до юридичної відповідальності за неправомірне рішення про розірвання угоди про злиття».

«Або Galaxy винна BitGo $100 млн, як і обіцяла, або вона діяла недобросовісно і їй має загрожувати відшкодування збитків на таку саму чи більшу суму», – заявляв адвокат BitGo.

Коментуючи вердикт суду, представники Galaxy Digital заявили, що задоволені його рішенням відхилити претензії BitGo. «Зараз для всіх нас настав час працювати разом і зосередитися на поставленому завданні: модернізації глобальної фінансової системи, сприяючи інноваціям та захисту інвесторів і споживачів», – йдеться у заяві Galaxy Digital.

Угода між BitGo та Galaxy Digital

Сума угоди між Galaxy Digital і BitGo оцінювалася в $1,2 млрд, вона мала стати першою «мільярдною» угодою в історії індустрії цифрових активів. Однак менеджмент Galaxy Digital вирішив розірвати договір, посилаючись на те, що BitGo не надала аудитовану фінансову звітність за 2021 рік, що відповідає вимогам угоди. На їхню думку, це було вагомою підставою для ухвалення рішення про припинення злиття.

Рішення Galaxy Digital прийнято на тлі публікації фінансової доповіді за другий квартал 2022 року, в якій BitGo повідомила про $555 млн збитків – втричі більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому за звітний період активи під її керівництвом збільшились на 23% і сягнули $1,8 млрд.

У BitGo заперечували звинувачення, стверджуючи, що повністю виконали всі свої юридичні зобов'язання. У результаті компанія через суд спробувала домогтися компенсації в $100 млн, утім, як бачимо, безуспішно.

Юрист BitGo Браян Тіммонс пов'язав небажання Galaxy Digital доводити угоду до завершення з великими збитками компанії та колапсом токена Terra (LUNA), затятим прихильником якого був CEO компанії Майк Новограц.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Остання угода BitGo

BitGo Holdings нещодавно оголосила про поглинання Prime Core Technologies, Inc. – материнської компанії постачальника фінтех-інфраструктури Prime Trust. Подробиці угоди поки що не розкриваються, оскільки її мають схвалити регулюючі органи.

Після придбання трастова компанія Prime Trust у Неваді приєднається до глобальної мережі BitGo, яка вже охоплює підприємства у Південній Дакоті, Нью-Йорку, Німеччині та Швейцарії.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024