SatoshiLabs запустила фонд для розвитку фінансової свободи

SatoshiLabs запустила фонд для розвитку фінансової свободи

Фонд поставив собі завдання забезпечити фінансову незалежність приватним особам.

Компанія SatoshiLabsАвтор, яка створила апаратний гаманець Trezor, оголосила про запуск фонду Vexl Foundation. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Мета фонду – забезпечити фінансову незалежність для приватних осіб та сприяти розвитку особистих і фінансових свобод. Vexl займає критичну позицію щодо практики KYC і вважає, що технологія має розширювати можливості людини, а не контролювати її.

Фонд Vexl також представив Індекс фінансової тиранії (FTI), який вимірює рівень втручання держави у фінансовий простір. Перші результати, згідно з проведеним дослідженням, показують високий рівень державного фінансового контролю у західних демократичних країнах, таких як Франція, Бельгія, Канада та Нідерланди.

Розробники фонду створили однойменний мобільний додаток Vexl, який забезпечує приватну та безпечну платформу для однорангових операцій з біткоїнами без KYC чи інституційного втручання.

До ради фонду входять люди з різним досвідом, зокрема Леа Петрашова, Йозеф Тетек та Графтон Кларк, а також співзасновники SatoshiLabs Марек Палатінус і Павол Руснак. У релізі йдеться про те, що їхня мета – протистояти централізації контролю та повернути владу до рук окремих людей.

Про компанію SatoshiLabs

SatoshiLabs – компанія, заснована у 2013 році в Чехії. Вона здобула широку популярність завдяки створенню Trezor, одного з перших апаратних біткоїн-гаманців. Цей гаманець забезпечує користувачеві високий рівень безпеки, надаючи фізичний пристрій для зберігання ключів доступу до біткоїнів, що забезпечує додатковий рівень захисту від онлайн-загроз.

Важливість апаратних гаманців полягає в тому, що вони дозволяють користувачам зберігати свої біткоїни поза мережею, зменшуючи ймовірність крадіжки через атаки хакерів. SatoshiLabs планує і далі інноваційно підходити до питання безпеки, роблячи свій внесок у загальний розвиток екосистеми Біткоїна.

Найкращі гаманці з мультипідписом
Найкращі гаманці з мультипідписом
Біткоїн-гаманці з мультипідписом – це чудове рішення для безпеки, конфіденційнос...
Bitcoin Magazine 06 березня 2023

Інновації SatoshiLabs

Компанія SatoshiLabs на початку року оголосила про створення нових чипів на основі відкритого програмного коду, які використовуватимуться у нових моделях апаратних гаманців.

Зокрема, перший із чипів нового покоління Tropic01 вже випущено, і його комплексне тестування заплановане на весь 2023 рік. Після цього буде ухвалено рішення про доцільність його інтеграції у наступні моделі Trezor.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024