Кит перевів 1500 BTC після 10 років «сплячки»

Кит перевів 1500 BTC після 10 років «сплячки»

Активізувався черговий великий власник біткоїнів, який купував BTC ще при курсі $195 за монету.

Великий біткоїн-адрес 8 червня перевів 1432,93 BTC на суму в $37,8 млн на нову адресу після більш ніж 10 років неактивності. Про це повідомляє аналітичний сервіс Whale Alert.

Ця адреса отримала біткоїни ще у 2013 році, коли ціна активу становила лише $195 за монету. Відтоді власник адреси не здійснював жодних операцій (протягом 10 років та 3 місяців) і лише зараз вирішив переказати коїни.

Дані блокчейну свідчать про те, що значна кількість китів активізувалася останнім часом. 24 квітня з адреси біткоїн-кита, яка не була активною протягом 12 років, на іншу адресу було переведено біткоїни на майже $11 млн. Це відбулося лише через кілька днів після того, як інша китова адреса переказала майже $61 млн у біткоїнах після дев'яти років неактивності, а ще один гаманець переказав 279 BTC після десяти років без операцій.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Структура адрес

Структура біткоїн-адрес зазнає постійних змін відповідно до фази циклу та стратегій учасників ринку. Наразі у мережі Біткоїна є 2032 адреси з балансом у 1000 BTC і більше. При цьому кількість мегакитів із балансом у 10 000 BTC і більше складає 113.

Кількість адрес із балансом у 1 BTC та більше нещодавно перевищила 1 млн. При цьому кількість невеликих адрес із балансом щонайменше в 0,01 BTC вже перевищує 12 млн. Тож кількість малих біткоїн-власників невпинно зростає.

Накопичення монет малими власниками

Власники монет із балансом у менш ніж 1 BTC (так звані «креветки») рекордно накопичують монети останнім часом. Протягом останнього місяця вони додали до своїх резервів 24 600 BTC, що відповідає історичному максимуму.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023