Близько третини монет у мережі Біткоїна не переміщалося понад п'ять років

Близько третини монет у мережі Біткоїна не переміщалося понад п'ять років

Дедалі більше власників BTC віддають перевагу довгостроковому зберіганню біткоїнів.

Частка біткоїнів, які не переміщалися в мережі понад п'ять років, досягла 28,9% від кількості добутих на сьогодні монет. Відповідні дані надав сервіс GlassNode.

«Відсоток пропозиції монет BTC, які не переміщувалися в мережі понад п'ять років, досяг майже 29%», – йдеться у повідомленні.

За даними YСharts, станом на сьогодні видобуто вже понад 90% біткоїнів – 19,4 млн з 21 млн BTC.

Чому ходлери роками зберігають біткоїни

Ходлери – це власники BTC, які віддають перевагу довгострокому зберіганню біткоїнів замість активної торгівлі або використання їх як засіб платежу. Вони тримають біткоїни протягом тривалого часу, іноді понад п'ять років, з вірою в довгостроковий потенціал і цінність біткоїна. Вони підтримують ідеї децентралізації та обмеженої пропозиції біткоїна, а також бачать у ньому довгострокову інвестиційну можливість.

Однією з головних причин, через які ходлери тримають BTC понад п'ять років, є переконання у зростанні ціни біткоїна в довгостроковій перспективі. Вони вірять, що, попри волатильність ціни в короткостроковій перспективі, біткоїн зрештою коштуватиме набагато більше. Це ґрунтується на тому, що пропозиція біткоїна обмежена і зі збільшенням попиту його ціна має підвищитися. Другий чинник – це ідеологічне переконання Біткоїна як децентралізованої та безпечної форму грошей, яка може забезпечити захист від інфляції та політичних ризиків.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Рекорди ходлерів

Минулого місяця ходлери встановили нові рекорди: 68% монет не переміщалися в мережі щонайменше рік, 55% – два роки та 40% – три роки.

Як з'ясували аналітики, темпи акумулювання монет зростали у період стабілізації курсу. Таким чином, біткоїн дедалі більше сприймається як оптимальний засіб накопичення та збереження вартості.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023