Біржа Hotbit оголосила про своє закриття

Біржа Hotbit оголосила про своє закриття

Біржа попередила користувачів, що вони мають вивести свої активи до 21 червня.

Біржа Hotbit після п'яти років роботи припиняє свою діяльність, попередивши користувачів про необхідність вивести свої кошти до 21 червня. Про це 22 травня повідомили представники торговельного майданчика у Twitter.

Однією з причин закриття біржі є «погіршення торгових умов». Зокрема, останнім часом індустрія цифрових валют зазнала кризи, що спричинило масовий відтік капіталу користувачів з різних централізованих торгових платформ (CEX), зокрема Hotbit.

«Послідовний крах великих централізованих установ привів галузь до двох напрямів: регулювання або децентралізація», – йдеться у повідомленні Hotbit.

Представники біржі наголосили, що CEX стають незручними, а складні регуляторні правила роблять їх менш привабливими у довгостроковій перспективі.

Труднощі в роботі Hotbit

Зазначимо, що за п'ятирічну історію Hotbit були випадки, що створювали проблеми для користувачів біржі. Так, 29 квітня 2021 року торговий майданчик зазнав хакерської атаки, внаслідок якої зловмисники, ймовірно, отримали доступ до даних майже 2 млн користувачів. Кошти клієнтів тоді не постраждали.

Також 10 серпня 2022 року Hotbit змушена була призупинити торгівлю, введення та виведення коштів для всіх клієнтів через те, що колишній член керівництва біржі був залучений до проєкту, щодо якого велося розслідування. Потім виявилося, що в межах цього розслідування частину коштів на біржі було заморожено.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Криза 2022 року

2022 рік запам'ятався банкрутством низки великих компаній, що працювали із цифровими активами. Celsius, FTX, Voyager Digital, Three Arrows Capital, BlockFi – всі вони занепали одна за однією за принципом доміно.

Банкрутства компаній, безсумнівно, розлякало роздрібних інвесторів і загалом завдало удару по індустрії цифрових активів, спровокувавши сильну кризу.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023