Foundation Devices представив автономний мобільний гаманець

Foundation Devices представив автономний мобільний гаманець

Застосунок Envoy має спрощений процес налаштування, що дозволяє його використовувати вже через 60 секунд.

Виробник апаратних біткоїн-гаманців Foundation Devices оголосив про запуск мобільного застосунку Envoy – автономного мобільного гаманця із розширеними функціями для керування обліковими записами та конфіденційністю. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Новий застосунок Envoy має спрощений процес налаштування та резервне копіювання. Тепер користувачі можуть розпочати використовувати гаманець за 60 секунд без початкових слів і легко відновити його на іншому пристрої за допомогою кількох натискань.

Foundation також оголосив про зниження ціни на свій апаратний гаманець Passport, який тепер коштує $199. Виробник також випустив велике оновлення до нього з розширенням Key Manager, що дозволяє використовувати нові потужні інструменти, такі як ключі Nostr.

Про компанію Foundation Devices

Штаб-квартира компанії Foundation Devices розташована у Массачусетсі, США. Компанія виготовляє апаратні гаманці для холодного зберігання біткоїнів.

Разом із конфіденційністю та високим рівнем безпеки пристрої забезпечують прозорість і мають відкритий вихідний код. Гаманці Foundation Devices мають зашифрований бекап на Micro-SD карти, підтримують функції multisig та інтегруються з програмними клієнтами, такими як Bitcoin Core, Electrum, Wasabi, BlueWallet і багатьма іншими.

Найкращі гаманці з мультипідписом
Найкращі гаманці з мультипідписом
Біткоїн-гаманці з мультипідписом – це чудове рішення для безпеки, конфіденційнос...
Bitcoin Magazine 06 березня 2023

Довіра до холодних гаманців похитнулася

Холодні гаманці виявилися не такими надійними, як раніше про них думали користувачі. Нещодавно «Лабораторія Касперського» виявила, що зловмисники створили підроблений гаманець Trezor. Він має такий само вигляд, як і справжній, проте для прошивки використовували версію завантажувача, яку ніколи не застосовував виробник.

Останнє оновлення в апаратних гаманцях Ledger також спричинило хвилю критики з боку Біткоїн-спільноти. Зокрема, воно дозволить створити резервну копію seed-фрази за допомогою нової функції Recover для відновлення доступу до пристрою Nano X. Користувачі побоюються, що цим нововведенням можуть скористатися хакери.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023