Tether частину прибутку вкладе в біткоїни

Tether частину прибутку вкладе в біткоїни

Емітент стейблкоїна USDT планує розпочати інвестувати у BTC вже з цього місяця, диверсифікуючи та зміцнюючи свій портфель.

Компанія Tether, яка є емітентом стейблкоїна USDT, регулярно інвестуватиме у біткоїн з травня 2023 року. Про це йдеться на сторінці компанії у Twitter.

«Починаючи з цього місяця (травня. – Ред.), Tether регулярно виділятиме до 15% свого чистого реалізованого операційного прибутку на купівлю біткоїнів. Ці біткоїни мають розглядатися на додаток до мінімальних резервних активів, які на 100% підтримують токени Tether», – йдеться у повідомленні.

Ця ініціатива спрямована на диверсифікацію та зміцнення портфеля резервів. Зберігати BTC компанія планує самостійно.

CTO Tether Паоло Ардоїно наголосив, що Біткоїн вже давно довів свою спроможність і стійкість, а децентралізація та поширення роблять його одним із пріоритетних активів серед інституціоналів і роздрібних інвесторів.

Tether та USDT

Компанія Tether – емітент стейблкоїна USDT. До її прозорості та надійності завжди виникало багато питань. Один із найбільш резонансних випадків пов'язаний із звинуваченням у недостатньому забезпеченні USDT. Протягом багатьох років Tether стверджував, що кожен випущений токен цілком забезпечений доларом США один до одного. Однак у 2019 році стало відомо, що це забезпечення не завжди було стовідсотковим і охоплювало не лише готівку, а й інші активи.

Наразі компанія демонструє певну стабільність. За підсумками січня – березня Tether зафіксував чистий прибуток у розмірі $1,48 млрд, що вдвічі більше, ніж за попередній період.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Відносини із проблемним Silvergate Bank

Tether був партнером сумнозвісного банку Silvergate. Той опинився «під прицілом» регуляторів через імовірну участь у шахрайській схемі FTX.

Після краху біржі акції Silvergate Capital впали на 83%, що стало причиною відтоку депозитів з банку в розмірі $8,1 млрд. Згодом Silvergate Capital оголосила про негайне припинення діяльності Silvergate Bank та його добровільну ліквідацію.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023