Tether частину прибутку вкладе в біткоїни

Tether частину прибутку вкладе в біткоїни

Емітент стейблкоїна USDT планує розпочати інвестувати у BTC вже з цього місяця, диверсифікуючи та зміцнюючи свій портфель.

Компанія Tether, яка є емітентом стейблкоїна USDT, регулярно інвестуватиме у біткоїн з травня 2023 року. Про це йдеться на сторінці компанії у Twitter.

«Починаючи з цього місяця (травня. – Ред.), Tether регулярно виділятиме до 15% свого чистого реалізованого операційного прибутку на купівлю біткоїнів. Ці біткоїни мають розглядатися на додаток до мінімальних резервних активів, які на 100% підтримують токени Tether», – йдеться у повідомленні.

Ця ініціатива спрямована на диверсифікацію та зміцнення портфеля резервів. Зберігати BTC компанія планує самостійно.

CTO Tether Паоло Ардоїно наголосив, що Біткоїн вже давно довів свою спроможність і стійкість, а децентралізація та поширення роблять його одним із пріоритетних активів серед інституціоналів і роздрібних інвесторів.

Tether та USDT

Компанія Tether – емітент стейблкоїна USDT. До її прозорості та надійності завжди виникало багато питань. Один із найбільш резонансних випадків пов'язаний із звинуваченням у недостатньому забезпеченні USDT. Протягом багатьох років Tether стверджував, що кожен випущений токен цілком забезпечений доларом США один до одного. Однак у 2019 році стало відомо, що це забезпечення не завжди було стовідсотковим і охоплювало не лише готівку, а й інші активи.

Наразі компанія демонструє певну стабільність. За підсумками січня – березня Tether зафіксував чистий прибуток у розмірі $1,48 млрд, що вдвічі більше, ніж за попередній період.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Відносини із проблемним Silvergate Bank

Tether був партнером сумнозвісного банку Silvergate. Той опинився «під прицілом» регуляторів через імовірну участь у шахрайській схемі FTX.

Після краху біржі акції Silvergate Capital впали на 83%, що стало причиною відтоку депозитів з банку в розмірі $8,1 млрд. Згодом Silvergate Capital оголосила про негайне припинення діяльності Silvergate Bank та його добровільну ліквідацію.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024