Tether частину прибутку вкладе в біткоїни

Tether частину прибутку вкладе в біткоїни

Емітент стейблкоїна USDT планує розпочати інвестувати у BTC вже з цього місяця, диверсифікуючи та зміцнюючи свій портфель.

Компанія Tether, яка є емітентом стейблкоїна USDT, регулярно інвестуватиме у біткоїн з травня 2023 року. Про це йдеться на сторінці компанії у Twitter.

«Починаючи з цього місяця (травня. – Ред.), Tether регулярно виділятиме до 15% свого чистого реалізованого операційного прибутку на купівлю біткоїнів. Ці біткоїни мають розглядатися на додаток до мінімальних резервних активів, які на 100% підтримують токени Tether», – йдеться у повідомленні.

Ця ініціатива спрямована на диверсифікацію та зміцнення портфеля резервів. Зберігати BTC компанія планує самостійно.

CTO Tether Паоло Ардоїно наголосив, що Біткоїн вже давно довів свою спроможність і стійкість, а децентралізація та поширення роблять його одним із пріоритетних активів серед інституціоналів і роздрібних інвесторів.

Tether та USDT

Компанія Tether – емітент стейблкоїна USDT. До її прозорості та надійності завжди виникало багато питань. Один із найбільш резонансних випадків пов'язаний із звинуваченням у недостатньому забезпеченні USDT. Протягом багатьох років Tether стверджував, що кожен випущений токен цілком забезпечений доларом США один до одного. Однак у 2019 році стало відомо, що це забезпечення не завжди було стовідсотковим і охоплювало не лише готівку, а й інші активи.

Наразі компанія демонструє певну стабільність. За підсумками січня – березня Tether зафіксував чистий прибуток у розмірі $1,48 млрд, що вдвічі більше, ніж за попередній період.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Відносини із проблемним Silvergate Bank

Tether був партнером сумнозвісного банку Silvergate. Той опинився «під прицілом» регуляторів через імовірну участь у шахрайській схемі FTX.

Після краху біржі акції Silvergate Capital впали на 83%, що стало причиною відтоку депозитів з банку в розмірі $8,1 млрд. Згодом Silvergate Capital оголосила про негайне припинення діяльності Silvergate Bank та його добровільну ліквідацію.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023