У разі дефолту США інвестори віддадуть перевагу біткоїну

У разі дефолту США інвестори віддадуть перевагу біткоїну

Аналітики Bloomberg провели дослідження Markets Live Pulse, склавши список найпопулярніших захисних активів.

Біткоїн входить до трійки найпопулярніших активів для інвестування у разі дефолту США. Відповідне дослідження здійснили аналітики видання Bloomberg.

Зокрема, 8% опитаних професійних інвесторів і 11% роздрібних інвесторів заявили, що для захисту своїх інвестицій охоче куплять біткоїни, ніж інші активи, якщо США не зможуть підняти стелю держборгу й оголосять дефолт.

У разі дефолту США інвестори віддадуть перевагу біткоїну
Кращі активи для інвестування. Джерело: Bloomberg.

Також 50% респондентів висловилися за золото, а державні казначейські облігації США опинилися на другому місці за перевагами інвесторів.

У чому привабливість біткоїна

Одна з основних причин інвестування у біткоїн – це його децентралізована природа, незалежність від центрального банку чи уряду. Це робить біткоїн привабливим для інвесторів, які шукають альтернативні способи збереження та збільшення свого капіталу, надто у тих випадках, коли традиційні фінансові системи та валюти стикаються з інфляційними й іншими проблемами.

Крім того, біткоїн пропонує потенціал для високої прибутковості. Хоча його ціна може коливатися, багато інвесторів бачать у ньому можливість збільшення свого добробуту. Понад те, біткоїн також може бути інструментом диверсифікації портфеля для консервативних інвесторів.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Вплив Біткоїна на економіку

Хоча країни поки не поспішають використовувати біткоїн як законний платіжний засіб, утім позитивний досвід все ж таки є.

Першою державою, яка визнала BTC як гроші, став Сальвадор. У результаті його економіка протягом року зросла на 10,3%.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023