У разі дефолту США інвестори віддадуть перевагу біткоїну

У разі дефолту США інвестори віддадуть перевагу біткоїну

Аналітики Bloomberg провели дослідження Markets Live Pulse, склавши список найпопулярніших захисних активів.

Біткоїн входить до трійки найпопулярніших активів для інвестування у разі дефолту США. Відповідне дослідження здійснили аналітики видання Bloomberg.

Зокрема, 8% опитаних професійних інвесторів і 11% роздрібних інвесторів заявили, що для захисту своїх інвестицій охоче куплять біткоїни, ніж інші активи, якщо США не зможуть підняти стелю держборгу й оголосять дефолт.

У разі дефолту США інвестори віддадуть перевагу біткоїну
Кращі активи для інвестування. Джерело: Bloomberg.

Також 50% респондентів висловилися за золото, а державні казначейські облігації США опинилися на другому місці за перевагами інвесторів.

У чому привабливість біткоїна

Одна з основних причин інвестування у біткоїн – це його децентралізована природа, незалежність від центрального банку чи уряду. Це робить біткоїн привабливим для інвесторів, які шукають альтернативні способи збереження та збільшення свого капіталу, надто у тих випадках, коли традиційні фінансові системи та валюти стикаються з інфляційними й іншими проблемами.

Крім того, біткоїн пропонує потенціал для високої прибутковості. Хоча його ціна може коливатися, багато інвесторів бачать у ньому можливість збільшення свого добробуту. Понад те, біткоїн також може бути інструментом диверсифікації портфеля для консервативних інвесторів.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Вплив Біткоїна на економіку

Хоча країни поки не поспішають використовувати біткоїн як законний платіжний засіб, утім позитивний досвід все ж таки є.

Першою державою, яка визнала BTC як гроші, став Сальвадор. У результаті його економіка протягом року зросла на 10,3%.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023