Туризм у Сальвадорі стрімко зростає

Туризм у Сальвадорі стрімко зростає

Після того як країна зробила біткоїн законним засобом для платежів, її стали частіше відвідувати Біткоїн-ентузіасти.

За останній рік міжнародний туризм у Сальвадорі зріс на 54%. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

За даними видання, вийти на такий результат країні вдалося завдяки легалізації біткоїна, внаслідок чого туристичний сектор відчув серйозне піднесення.

За офіційною статистикою, лише у 2021 році ВВП Сальвадору зріс на 10,3%, доходи від туризму зросли на 52%, зайнятість населення збільшилася на 7%, зростання нових підприємств становило 12%, а експорт зріс на 17%. Таких результатів вдалося досягти без підвищення будь-яких податків.

Чому біткоїн приваблює туристів

Біткоїн як децентралізована цифрова валюта сприяє розвитку міжнародного туризму, полегшуючи фінансові транзакції між країнами. Туристи можуть використовувати біткоїн для оплати різних товарів та послуг у будь-якій країні світу, що знижує вартість і складність подорожей. Крім того, використання біткоїна дозволяє уникнути комісій при обміні валют, що робить подорожі більш економічними та доступними для широкого кола людей.

Також біткоїн забезпечує високий рівень безпеки платежів та анонімності користувачів. Це приваблює людей, які хочуть убезпечити себе від шахраїв та зберегти своє особисте життя під час подорожей. Упровадження Біткоїна в інфраструктуру туристичних компаній та підприємств дозволяє створити зручне та безпечне середовище, що, своєю чергою, сприяє зростанню міжнародного туризму.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Біткоїн в економіці Сальвадору

У вересні 2021 року Сальвадор визнав біткоїн законним платіжним засобом, ставши першою державою у світі, яка зважилася на такий крок. У той же день уряд країни придбав 400 BTC.

Тепер у Сальвадорі в багатьох магазинах можна розплатитися за допомогою BTC. Також тут часто проводять Біткоїн-конференції, що позитивно позначається на зростанні інвестицій в економіку держави.

Вже цього літа Сальвадор збирається випустити біткоїн-облігації. Передбачається, що цінні папери на основі BTC можуть бути випущені у формі цифрових цінних паперів. Проте форму випуску облігацій ще остаточно не затверджено.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023