Туризм у Сальвадорі стрімко зростає

Туризм у Сальвадорі стрімко зростає

Після того як країна зробила біткоїн законним засобом для платежів, її стали частіше відвідувати Біткоїн-ентузіасти.

За останній рік міжнародний туризм у Сальвадорі зріс на 54%. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

За даними видання, вийти на такий результат країні вдалося завдяки легалізації біткоїна, внаслідок чого туристичний сектор відчув серйозне піднесення.

За офіційною статистикою, лише у 2021 році ВВП Сальвадору зріс на 10,3%, доходи від туризму зросли на 52%, зайнятість населення збільшилася на 7%, зростання нових підприємств становило 12%, а експорт зріс на 17%. Таких результатів вдалося досягти без підвищення будь-яких податків.

Чому біткоїн приваблює туристів

Біткоїн як децентралізована цифрова валюта сприяє розвитку міжнародного туризму, полегшуючи фінансові транзакції між країнами. Туристи можуть використовувати біткоїн для оплати різних товарів та послуг у будь-якій країні світу, що знижує вартість і складність подорожей. Крім того, використання біткоїна дозволяє уникнути комісій при обміні валют, що робить подорожі більш економічними та доступними для широкого кола людей.

Також біткоїн забезпечує високий рівень безпеки платежів та анонімності користувачів. Це приваблює людей, які хочуть убезпечити себе від шахраїв та зберегти своє особисте життя під час подорожей. Упровадження Біткоїна в інфраструктуру туристичних компаній та підприємств дозволяє створити зручне та безпечне середовище, що, своєю чергою, сприяє зростанню міжнародного туризму.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Біткоїн в економіці Сальвадору

У вересні 2021 року Сальвадор визнав біткоїн законним платіжним засобом, ставши першою державою у світі, яка зважилася на такий крок. У той же день уряд країни придбав 400 BTC.

Тепер у Сальвадорі в багатьох магазинах можна розплатитися за допомогою BTC. Також тут часто проводять Біткоїн-конференції, що позитивно позначається на зростанні інвестицій в економіку держави.

Вже цього літа Сальвадор збирається випустити біткоїн-облігації. Передбачається, що цінні папери на основі BTC можуть бути випущені у формі цифрових цінних паперів. Проте форму випуску облігацій ще остаточно не затверджено.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023