Країни G7 хочуть запровадити «Правила контролю переказів»

Країни G7 хочуть запровадити «Правила контролю переказів»

«Велика сімка» виступила за посилення регулювання біткоїна та криптовалют, схваливши ініціативу FATF.

Представники «Великої сімки» (G7) провели в суботу, 13 травня, зустріч у Ніїґаті (Японія), під час якої обговорили впровадження «Правил контролю переказів» щодо біткоїна та криптовалют «Travel Rule». Про це пише Cointelegraph.

Як заявив прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда, учасники саміту підтримали ідею посилення регулювання ринку цифрових валют. Нормативна база, що розробляється, базуватиметься на рекомендаціях Міжнародного валютного фонду, представлених на початку року.

«Ми схвалюємо ініціативу FATF [Міжнародної групи з протидії відмиванню коштів] щодо якнайшвидшого впровадження стандартів та вимог регулятора щодо віртуальних активів, включаючи «Правила контролю переказів», а також її роботу із запобігання ризиків, пов'язану, зокрема, з DeFi з одноранговими платформами», – йдеться у спільному комюніке.

Відповідно до вимог «Travel Rule» постачальники послуг мають обмінюватися інформацією про учасників транзакцій, якщо їхня сума перевищує $3000. Передбачається, що це не дозволятиме трейдерам використовувати «прогалини» у податковому законодавстві окремих юрисдикцій для приховування своїх доходів.

«Велика сімка» та Біткоїн

Регулювання децентралізованих цифрових активів у країнах G7 є ключовим питанням майбутнього фінансового сектора. Країни «Великої сімки» намагаються мінімізувати потенційні ризики, пов'язані з використанням децентралізованих цифрових активів. Це охоплює захист споживачів, запобігання використанню цих активів для незаконних дій, а також керування економічними ризиками, які можуть виникнути внаслідок їхнього використання.

Раніше директорка-розпорядниця МВФ Крісталіна Георгієва заявила, що організація віддала б перевагу регулюванню криптовалюти, але не виключає їхню заборону у разі появи більш високих ризиків для фінансової стабільності.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Правила регулювання ринку в Європі

У Європарламенті 20 квітня схвалили на законодавчому рівні ініціативу MiCA, що регулює ринок цифрових активів і встановлює єдині правила для учасників на території країн ЄС.

Основні положення MiCA почнуть працювати влітку 2024 року, а через рік введуть контроль над транзакціями з використанням цифрових активів. Біржі зобов'яжуть інформувати регуляторні органи про будь-які перекази на приватні гаманці, якщо сума переказу перевищує 1000 євро.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024