Понад мільйон адрес зберігають принаймні 1 BTC

Понад мільйон адрес зберігають принаймні 1 BTC

Середні власники монет все активніше використовують біткоїн.

Кількість адрес із балансом у 1 BTC і більше вперше в історії перевищила позначку в 1 млн. Про це свідчать дані Glassnode.

Попри торішній ведмежий ринок, кількість таких адрес стрімко зростала. У період з листопада 2022 року 190 000 адрес зуміли наростити власні біткоїн-резерви до цього важливого рівня.

Понад мільйон адрес зберігають принаймні 1 BTC
Кількість адрес із балансом у понад 1 BTC. Джерело: Glassnode.

Під час банкрутства біржі FTX та банківської кризи тренд на акумулювання біткоїнів посилився ще більше. Ймовірно, це викликано тим, що більшість з власників таких адрес дотримуються стратегії Hodl та збільшують накопичення монет під час корекції курсу.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Динаміка інших адрес

У той час як біткоїн стає все більш популярним у всьому світі (для заощаджень та платежів), кількість невеликих адрес стрімко зростає. Так, зараз існує 4,4 млн адрес із балансом у 0,1 BTC і більше та 12 млн адрес із балансом у 0,01 BTC та більше.

Акумулювання біткоїнів усіма цими категоріями власників не припинялося під час ведмежого ринку, а навпаки – лише посилилося. Але варто зазначити, що кількість адрес не збігається з кількістю власників біткоїнів, адже до одного гаманця можна прив’язати необмежену кількість адрес. Також деякі адреси належать біржам і іншим юридичним особам.

Підтримка китів

Великі власники монет на днях здійснили транзакції на загальну суму в $1 млрд. Зокрема 12 травня, коли біткоїн досяг місячного мінімуму, кити перевели монет майже на $1 млрд. Ймовірно, кити «купують на падінні» з метою максимізації довгострокових прибутків.

SEC завалили «біткоїн-заявками» SEC завалили «біткоїн-заявками» За місяць до комісії подали рекордну кількість документів, пов'язаних з BTC. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Нова функція, що дозволяє переказувати BTC за посиланням, з'явилася в гаманці Coinbase. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів Сплеск активності на Чиказькій товарній біржі відбувається на тлі зростання курсу біткоїна. Володимир Гришенко 06 грудня 2023