Понад мільйон адрес зберігають принаймні 1 BTC

Понад мільйон адрес зберігають принаймні 1 BTC

Середні власники монет все активніше використовують біткоїн.

Кількість адрес із балансом у 1 BTC і більше вперше в історії перевищила позначку в 1 млн. Про це свідчать дані Glassnode.

Попри торішній ведмежий ринок, кількість таких адрес стрімко зростала. У період з листопада 2022 року 190 000 адрес зуміли наростити власні біткоїн-резерви до цього важливого рівня.

Понад мільйон адрес зберігають принаймні 1 BTC
Кількість адрес із балансом у понад 1 BTC. Джерело: Glassnode.

Під час банкрутства біржі FTX та банківської кризи тренд на акумулювання біткоїнів посилився ще більше. Ймовірно, це викликано тим, що більшість з власників таких адрес дотримуються стратегії Hodl та збільшують накопичення монет під час корекції курсу.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Динаміка інших адрес

У той час як біткоїн стає все більш популярним у всьому світі (для заощаджень та платежів), кількість невеликих адрес стрімко зростає. Так, зараз існує 4,4 млн адрес із балансом у 0,1 BTC і більше та 12 млн адрес із балансом у 0,01 BTC та більше.

Акумулювання біткоїнів усіма цими категоріями власників не припинялося під час ведмежого ринку, а навпаки – лише посилилося. Але варто зазначити, що кількість адрес не збігається з кількістю власників біткоїнів, адже до одного гаманця можна прив’язати необмежену кількість адрес. Також деякі адреси належать біржам і іншим юридичним особам.

Підтримка китів

Великі власники монет на днях здійснили транзакції на загальну суму в $1 млрд. Зокрема 12 травня, коли біткоїн досяг місячного мінімуму, кити перевели монет майже на $1 млрд. Ймовірно, кити «купують на падінні» з метою максимізації довгострокових прибутків.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023