BRC-20 хочуть інтегрувати у Lightning Network

BRC-20 хочуть інтегрувати у Lightning Network

Реалізацією проєкту займаються розробники протоколу OmniBOLT.

Розробники протоколу OmniBOLT розпочали інтеграцію токенів BRC-20 у Lightning Network. Про це вони повідомили на сторінці проєкту в Twitter.

«Це забезпечить швидші й ефективніші транзакції та відкриє нові можливості для BRC-20», – написала команда OmniBOLT.

Як використовують BRC-20

Запуск стандарту BRC-20 став можливим завдяки активованому в 2021 році софтфорку Taproot. BRC-20 використовує записи для розгортання токен-контрактів, а також їх створення та передачі.

Загальна капіталізація токенів стандарту BRC-20 становить близько $650 млн. Серед них лідирує мем-токен ORDI, а його ринкова вартість перевищила $400 млн.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність записів Ordinals

Із запровадженням стандарту BRC-20 пов'язують зростання популярності записів Ordinals. Це привело до того, що середня кількість біткоїн-транзакцій за добу наблизилася до пікових значень 2017 року – з початку року приріст становив понад 70%.

За даними аналітиків, записи Ordinals становлять приблизно від 30 до 40% транзакцій, доданих до нових блоків, і від 10 до 20% сплачених комісій.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024