BRC-20 хочуть інтегрувати у Lightning Network

BRC-20 хочуть інтегрувати у Lightning Network

Реалізацією проєкту займаються розробники протоколу OmniBOLT.

Розробники протоколу OmniBOLT розпочали інтеграцію токенів BRC-20 у Lightning Network. Про це вони повідомили на сторінці проєкту в Twitter.

«Це забезпечить швидші й ефективніші транзакції та відкриє нові можливості для BRC-20», – написала команда OmniBOLT.

Як використовують BRC-20

Запуск стандарту BRC-20 став можливим завдяки активованому в 2021 році софтфорку Taproot. BRC-20 використовує записи для розгортання токен-контрактів, а також їх створення та передачі.

Загальна капіталізація токенів стандарту BRC-20 становить близько $650 млн. Серед них лідирує мем-токен ORDI, а його ринкова вартість перевищила $400 млн.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність записів Ordinals

Із запровадженням стандарту BRC-20 пов'язують зростання популярності записів Ordinals. Це привело до того, що середня кількість біткоїн-транзакцій за добу наблизилася до пікових значень 2017 року – з початку року приріст становив понад 70%.

За даними аналітиків, записи Ordinals становлять приблизно від 30 до 40% транзакцій, доданих до нових блоків, і від 10 до 20% сплачених комісій.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023