Активи PayPal у біткоїнах досягли $500 млн

Активи PayPal у біткоїнах досягли $500 млн

Резерви компанії у BTC зросли до $499 млн, а загальні запаси цифрових активів – до $943 млн.

Платіжна система PayPal відзвітувала про збільшення запасів BTC у I кварталі 2023 року на 71,5%, до $499 млн. Відповідні дані компанія подала у своїй останній фінзвітності.

За оприлюдненою статистикою, станом на 31 березня загальна сума цифрових активів зросла на 56%, до $943 млн, тоді як у IV кварталі 2022 року компанія володіла $604 млн.

Активи PayPal у біткоїнах досягли $500 млн
Фінансовий звіт компанії PayPal. Джерело: квартальна звітність

Варто зауважити, що основні цифрові резерви PayPal акумулювала в біткоїнах – на суму $499 млн, що на 71,5% більше, ніж у попередньому звітному періоді (у IV кварталі було BTC на $291 млн).

Нові можливості для клієнтів

Клієнти PayPal отримали можливість купувати, продавати та переказувати біткоїни у серпні 2022 року. BTC конвертується в американську валюту без додаткової комісії. Таким чином, можна без проблем здійснювати покупки в інтернет-магазинах, які підтримують систему PayPal.

До того ж для клієнтів платформи мобільних платежів Venmo, що належить PayPal, цього місяця буде можливість здійснювати BTC-перекази як між користувачами самої системи, так і на зовнішні гаманці.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Підтримка Біткоїна фінустановами

Дедалі більше фінансових структур у світі підтримують та інтегрують у свої платежі біткоїни. Так, клієнтам банку із групи Raiffeisen нададуть можливість купувати BTC.

Нова пропозиція буде доступна для роздрібних, приватних та корпоративних клієнтів. При цьому інвестувати в біткоїни можна буде незалежно від суми доступного капіталу. Терміни реалізації ініціативи у банку наразі не назвали.

Вийшла нова версія Bitcoin Core Вийшла нова версія Bitcoin Core Оновлення розширює функціонал та безпеку програмного забезпечення, а також покращує користувацький інтерфейс. Дмитро Харьков 06 грудня 2023
Японія планує послабити податковий тиск на біткоїн-компанії Японія планує послабити податковий тиск на біткоїн-компанії Нову пропозицію про оподаткування мають намір внести політики з правлячої коаліції. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
SEC завалили «біткоїн-заявками» SEC завалили «біткоїн-заявками» За місяць до комісії подали рекордну кількість документів, пов'язаних з BTC. Володимир Гришенко 06 грудня 2023