Активи PayPal у біткоїнах досягли $500 млн

Активи PayPal у біткоїнах досягли $500 млн

Резерви компанії у BTC зросли до $499 млн, а загальні запаси цифрових активів – до $943 млн.

Платіжна система PayPal відзвітувала про збільшення запасів BTC у I кварталі 2023 року на 71,5%, до $499 млн. Відповідні дані компанія подала у своїй останній фінзвітності.

За оприлюдненою статистикою, станом на 31 березня загальна сума цифрових активів зросла на 56%, до $943 млн, тоді як у IV кварталі 2022 року компанія володіла $604 млн.

Активи PayPal у біткоїнах досягли $500 млн
Фінансовий звіт компанії PayPal. Джерело: квартальна звітність

Варто зауважити, що основні цифрові резерви PayPal акумулювала в біткоїнах – на суму $499 млн, що на 71,5% більше, ніж у попередньому звітному періоді (у IV кварталі було BTC на $291 млн).

Нові можливості для клієнтів

Клієнти PayPal отримали можливість купувати, продавати та переказувати біткоїни у серпні 2022 року. BTC конвертується в американську валюту без додаткової комісії. Таким чином, можна без проблем здійснювати покупки в інтернет-магазинах, які підтримують систему PayPal.

До того ж для клієнтів платформи мобільних платежів Venmo, що належить PayPal, цього місяця буде можливість здійснювати BTC-перекази як між користувачами самої системи, так і на зовнішні гаманці.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Підтримка Біткоїна фінустановами

Дедалі більше фінансових структур у світі підтримують та інтегрують у свої платежі біткоїни. Так, клієнтам банку із групи Raiffeisen нададуть можливість купувати BTC.

Нова пропозиція буде доступна для роздрібних, приватних та корпоративних клієнтів. При цьому інвестувати в біткоїни можна буде незалежно від суми доступного капіталу. Терміни реалізації ініціативи у банку наразі не назвали.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024