Binance дозволить торгувати записами Ordinals

Binance дозволить торгувати записами Ordinals

Після інтеграції користувачі зможуть купувати та продавати токени за допомогою своїх рахунків на біржі.

Найбільша у світі біржа цифрових активів Binance до кінця травня додасть підтримку записів Ordinals у своєму маркетплейсі. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

У Binance зазначили, що рішення на основі Біткоїна «пропонує унікальні й інноваційні можливості для створення NFT».

«Binance активно шукає можливості співпраці з відповідними NFT-проєктами, орієнтованими на записи Ordinals, для подальшого зміцнення спільноти та екосистеми», – повідомили представники біржі.

Після інтеграції Ordinals та платформи Binance NFT користувачі зможуть купувати та продавати токени за допомогою своїх рахунків на біржі. Торговий майданчик також відкрив попередню реєстрацію для користувачів, яка гарантує місце у білому списку на первинний розпродаж токенів і дає можливість отримати тематичний аірдроп. Подати заявку можна з 9 по 15 травня.

Ажіотаж із записами Ordinals

Попит на токени BRC-20 призвів до того, що кількість записів Ordinals у мережі Біткоїн зросла на 92% всього за вісім днів: з 2,5 млн майже досягнувши позначки 4,8 млн.

Поки прихильники Біткоїна сперечаються про користь або шкоду записів Ordinals, майнери отримали величезні надходження доходів через комісії за транзакції.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Перевантаженість мемпулу мережі Біткоїна

Днями Binance змушена була двічі за кілька годин тимчасово відключити виведення BTC через великий обсяг незавершених транзакцій. Щоб прискорити процеси, незабаром буде підключено виведення коштів через Lightning Network.

Binance наслідує приклад інших великих бірж, що інтегрували протокол другого рівня Біткоїна: Kraken, Coinbase та інших.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023