Середній розмір BTC-транзакцій досяг 5-річного мінімуму

Середній розмір BTC-транзакцій досяг 5-річного мінімуму

Біткоїнери змушені реагувати на високі комісії у мережі та корегувати свої плани.

Середній розмір транзакцій у мережі Біткоїна досяг 5-річного мінімуму - 446,5 байтів. Про це свідчать дані Glassnode.

Від початку року розмір транзакцій почав кардинально відхилятися від свого довгострокового тренду. Спочатку він виріс до історичного максимуму, що було обумовлено запуском протоколу Ordinals та його активним використанням.

Середній розмір BTC-транзакцій досяг 5-річного мінімуму
Середній розмір транзакцій у мережі Біткоїна. Джерело: Glassnode.

Проте після рекордного зростання комісій у мережі спостерігається значне падіння середнього розміру транзакцій. Ймовірно, власники BTC надають перевагу другому рівню Біткоїна або вичікують стабілізації ситуації на ринку.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Комісії та структура пропозиції монет

Загальний обсяг комісій, сплачених у мережі Біткоїна, досяг 5-річного максимуму в розмірі 10,3 BTC на годину. Такий тренд збільшує доходи майнерів, але створює проблеми для звичайних користувачів мережі через дорогі транзакції.

До того ж обсяг пропозиції монет з останньою активністю у мережі 5-7 років тому досяг 5-річного максимуму в 1,7 млн BTC. Ходлери збільшують свої резерви та орієнтуються на фундаментальні показники мережі Біткоїна, що вказують на позитивний тренд.

Стратегії майнерів

Попри певну нестабільність на ринку, майнери повернулися до накопичення біткоїнів. Наразі вони додають у середньому 4,4 BTC на годину, що відповідає максимальному рівню за місяць. Фінансовий стан майнерів залишається стабільним завдяки збільшенню надходжень від комісій.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023