У Ліхтенштейні можуть дозволити оплачувати держпослуги біткоїнами

У Ліхтенштейні можуть дозволити оплачувати держпослуги біткоїнами

Уряд готовий приймати у населення ВТС, а потім обмінювати їх на національну валюту.

Влада Ліхтенштейну збирається дозволити громадянам своєї країни використовувати біткоїни для оплати державних послуг. Про це заявив глава уряду Даніель Ріш, повідомляє Handelsblatt.

«Можливість оплати за допомогою біткоїна скоро з'явиться», – анонсував чиновник.

При цьому прем'єр Ліхтенштейну не вказував конкретних термінів. Він зазначив, що держава прийматиме біткоїни від громадян, а потім обмінюватиме їх на національну валюту. Наприклад, схожий підхід демонструють деякі швейцарські муніципалітети, зокрема, кантон Цуг. Ріш не виключив, що Ліхтенштейн також інвестує частину держкоштів у біткоїни.

Розвиток Біткоїн-індустрії в Ліхтенштейні

Уряд Ліхтенштейну вибрав прогресивний підхід до регулювання та розвитку цифрових технологій, що зробило країну привабливою юрисдикцією для інвестицій та бізнесу. 2019 року ухвалено закон про довірчі технології (TVTG), який встановлює правову основу для використання біткоїна як засобу платежу та інвестицій, забезпечуючи захист прав споживачів та підприємців. Також цього року ухвалили закон про блокчейн (Liechtenstein Blockchain Act), який створив регульоване середовище для постачальників, що мають безпосереднє відношення до цифрових активів послуг.

Завдяки відкритому підходу до інновацій, Ліхтенштейн став центром розвитку фінтех-індустрії та біткоїн-технологій у Європі. Це князівство є яскравим прикладом держави, здатної прийняти інновації та перспективні технології для стимулювання економічного зростання та добробуту своїх громадян.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Глобалізація Біткоїна

Попри труднощі на ринку в 2023 році, відбувається глобальна легалізація Біткоїна. Дедалі більше країн приділяють увагу питанню регулювання BTC, роблячи його повноцінним платіжним засобом.

Сьогодні у світі аналітики виділяють п'ять моделей регулювання Біткоїна: репресивна (Болівія, Бангладеш), консервативна (Китай), ліберальна (ЄС, Україна, США), легальний обіг (Швейцарія, Японія та ін.), дозвільна, за якої біткоїн визнається законним засобом платежу (Сальвадор).

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023