У Ліхтенштейні можуть дозволити оплачувати держпослуги біткоїнами

У Ліхтенштейні можуть дозволити оплачувати держпослуги біткоїнами

Уряд готовий приймати у населення ВТС, а потім обмінювати їх на національну валюту.

Влада Ліхтенштейну збирається дозволити громадянам своєї країни використовувати біткоїни для оплати державних послуг. Про це заявив глава уряду Даніель Ріш, повідомляє Handelsblatt.

«Можливість оплати за допомогою біткоїна скоро з'явиться», – анонсував чиновник.

При цьому прем'єр Ліхтенштейну не вказував конкретних термінів. Він зазначив, що держава прийматиме біткоїни від громадян, а потім обмінюватиме їх на національну валюту. Наприклад, схожий підхід демонструють деякі швейцарські муніципалітети, зокрема, кантон Цуг. Ріш не виключив, що Ліхтенштейн також інвестує частину держкоштів у біткоїни.

Розвиток Біткоїн-індустрії в Ліхтенштейні

Уряд Ліхтенштейну вибрав прогресивний підхід до регулювання та розвитку цифрових технологій, що зробило країну привабливою юрисдикцією для інвестицій та бізнесу. 2019 року ухвалено закон про довірчі технології (TVTG), який встановлює правову основу для використання біткоїна як засобу платежу та інвестицій, забезпечуючи захист прав споживачів та підприємців. Також цього року ухвалили закон про блокчейн (Liechtenstein Blockchain Act), який створив регульоване середовище для постачальників, що мають безпосереднє відношення до цифрових активів послуг.

Завдяки відкритому підходу до інновацій, Ліхтенштейн став центром розвитку фінтех-індустрії та біткоїн-технологій у Європі. Це князівство є яскравим прикладом держави, здатної прийняти інновації та перспективні технології для стимулювання економічного зростання та добробуту своїх громадян.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Глобалізація Біткоїна

Попри труднощі на ринку в 2023 році, відбувається глобальна легалізація Біткоїна. Дедалі більше країн приділяють увагу питанню регулювання BTC, роблячи його повноцінним платіжним засобом.

Сьогодні у світі аналітики виділяють п'ять моделей регулювання Біткоїна: репресивна (Болівія, Бангладеш), консервативна (Китай), ліберальна (ЄС, Україна, США), легальний обіг (Швейцарія, Японія та ін.), дозвільна, за якої біткоїн визнається законним засобом платежу (Сальвадор).

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023