Кореляція BTC з золотом досягла дворічного максимуму

Кореляція BTC з золотом досягла дворічного максимуму

Головний цифровий актив підтверджує статус «цифрового золота».

30-денна ковзна кореляція біткоїна з золотом досягла дворічного максимуму – 57%. Про це свідчать дані аналітичної компанії Kaiko.

Кореляція між активами почала стрімко зростати з березня цього року. Головною причиною стала банківська криза та перетік капіталу з фіата до захисних активів на зразок біткоїна та золота.

Кореляція BTC з золотом досягла дворічного максимуму
Кореляція біткоїна та золота. Джерело: Kaiko.

Децентралізація Біткоїна та його незалежність від центральних банків приваблюють інвесторів. Тому все більше консервативних учасників ринку стають зацікавленими у збільшенні резервів у BTC.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Сприйняття біткоїна інвесторами

Біткоїн сприймається учасниками ринку по-різному залежно від фази циклу. Під час буму й політики «дешевих грошей» біткоїн зазвичай сильно корелює з цінними паперами (особливо з акціями технологічних компаній), адже надмірна ліквідність перерозподіляється саме у ці активи.

Проте під час глибокого ведмежого ринку й перших стадій виходу з нього курс біткоїна стає більш пов’язаним з золотом та іншими дорогоцінними металами. Кореляція традиційно досягає максимуму в разі значних проблем у банківській сфері (на зразок поточної ситуації).

Криза First Republic Bank

Березнева банківська криза у США отримала своє продовження цього тижня. Так, акції First Republic Bank впали на 50% протягом однієї доби після нової хвилі відтоку депозитів. На цьому фоні курс біткоїна зріс на $1000 і після незначної корекції продовжує зростати. Наразі актив торгується по $28 900.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023