Кореляція BTC з золотом досягла дворічного максимуму

Кореляція BTC з золотом досягла дворічного максимуму

Головний цифровий актив підтверджує статус «цифрового золота».

30-денна ковзна кореляція біткоїна з золотом досягла дворічного максимуму – 57%. Про це свідчать дані аналітичної компанії Kaiko.

Кореляція між активами почала стрімко зростати з березня цього року. Головною причиною стала банківська криза та перетік капіталу з фіата до захисних активів на зразок біткоїна та золота.

Кореляція BTC з золотом досягла дворічного максимуму
Кореляція біткоїна та золота. Джерело: Kaiko.

Децентралізація Біткоїна та його незалежність від центральних банків приваблюють інвесторів. Тому все більше консервативних учасників ринку стають зацікавленими у збільшенні резервів у BTC.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Сприйняття біткоїна інвесторами

Біткоїн сприймається учасниками ринку по-різному залежно від фази циклу. Під час буму й політики «дешевих грошей» біткоїн зазвичай сильно корелює з цінними паперами (особливо з акціями технологічних компаній), адже надмірна ліквідність перерозподіляється саме у ці активи.

Проте під час глибокого ведмежого ринку й перших стадій виходу з нього курс біткоїна стає більш пов’язаним з золотом та іншими дорогоцінними металами. Кореляція традиційно досягає максимуму в разі значних проблем у банківській сфері (на зразок поточної ситуації).

Криза First Republic Bank

Березнева банківська криза у США отримала своє продовження цього тижня. Так, акції First Republic Bank впали на 50% протягом однієї доби після нової хвилі відтоку депозитів. На цьому фоні курс біткоїна зріс на $1000 і після незначної корекції продовжує зростати. Наразі актив торгується по $28 900.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024