Кореляція BTC з золотом досягла дворічного максимуму

Кореляція BTC з золотом досягла дворічного максимуму

Головний цифровий актив підтверджує статус «цифрового золота».

30-денна ковзна кореляція біткоїна з золотом досягла дворічного максимуму – 57%. Про це свідчать дані аналітичної компанії Kaiko.

Кореляція між активами почала стрімко зростати з березня цього року. Головною причиною стала банківська криза та перетік капіталу з фіата до захисних активів на зразок біткоїна та золота.

Кореляція BTC з золотом досягла дворічного максимуму
Кореляція біткоїна та золота. Джерело: Kaiko.

Децентралізація Біткоїна та його незалежність від центральних банків приваблюють інвесторів. Тому все більше консервативних учасників ринку стають зацікавленими у збільшенні резервів у BTC.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Сприйняття біткоїна інвесторами

Біткоїн сприймається учасниками ринку по-різному залежно від фази циклу. Під час буму й політики «дешевих грошей» біткоїн зазвичай сильно корелює з цінними паперами (особливо з акціями технологічних компаній), адже надмірна ліквідність перерозподіляється саме у ці активи.

Проте під час глибокого ведмежого ринку й перших стадій виходу з нього курс біткоїна стає більш пов’язаним з золотом та іншими дорогоцінними металами. Кореляція традиційно досягає максимуму в разі значних проблем у банківській сфері (на зразок поточної ситуації).

Криза First Republic Bank

Березнева банківська криза у США отримала своє продовження цього тижня. Так, акції First Republic Bank впали на 50% протягом однієї доби після нової хвилі відтоку депозитів. На цьому фоні курс біткоїна зріс на $1000 і після незначної корекції продовжує зростати. Наразі актив торгується по $28 900.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023