Австралія випередила Азію за кількістю біткоїн-банкоматів

Австралія випередила Азію за кількістю біткоїн-банкоматів

У країні налічується 364 пристрої, тоді як в Азії – лише 355.

В Австралії кількість біткоїн-банкоматів сягнула 364 пристроїв, що більше, ніж в усіх країнах Азії. Про це свідчать дані Coin ATM Radar.

З початку 2023 року кількість біткоїн-банкоматів в Австралії стрімко зростає. Лише за січень країна піднялась з п'ятого на третє місце у світі за цим показником.

Австралія випередила Азію за кількістю біткоїн-банкоматів
Зміни у кількості біткоїн-банкоматів в Австралії. Джерело: Coin ATM Radar

Стрімка зміна у рейтингу відбулася зокрема через те, що низка європейських країн та США повідомили про зменшення кількості банкоматів за цей період.

Дані Coin ATM Radar підтверджують, що Австралія останнім часом підвищила темп встановлення таких пристроїв і наразі їх нараховується 364 одиниці.

Австралія випередила Азію за кількістю біткоїн-банкоматів
Розподіл біткоїн-банкоматів за країнами та континентами. Джерело: Coin ATM Radar

Натомість в Азії, яка включає такі великі економіки, як Китай, Японія, Сінгапур та Індія, розташовано 355 біткоїн-банкоматів. Це становить 1% від загальної кількості пристроїв, встановлених у всьому світі.

Біткоїн-регулювання в Австралії

Нещодавній витік внутрішніх документів Міністерства фінансів Австралії показав, що країна готує законодавство для цифрових активів. Уряд Австралії планує випустити консультаційні документи (для громадського обговорення) у другому кварталі 2023 року.

Законопроєкт буде остаточно поданий до кабінету міністрів пізніше цього року, що означає, що будь-які рішення, що стосуються законодавства про Біткоїн, будуть відкладені до 2024 року.

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни...
Еліс Маккензі 15 серпня 2022

Зниження кількості біткоїн-банкоматів у світі

Всупереч зростанню кількості біткоїн-банкоматів в Австралії, загальна їх кількість у всьому світі послідовно знижується.

З початку 2023 року глобальна мережа біткоїн-банкоматів скоротилася на 412 пристроїв. Зараз у світі нараховується 37 767 біткоїн-банкоматів.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024