Австралія випередила Азію за кількістю біткоїн-банкоматів

Австралія випередила Азію за кількістю біткоїн-банкоматів

У країні налічується 364 пристрої, тоді як в Азії – лише 355.

В Австралії кількість біткоїн-банкоматів сягнула 364 пристроїв, що більше, ніж в усіх країнах Азії. Про це свідчать дані Coin ATM Radar.

З початку 2023 року кількість біткоїн-банкоматів в Австралії стрімко зростає. Лише за січень країна піднялась з п'ятого на третє місце у світі за цим показником.

Австралія випередила Азію за кількістю біткоїн-банкоматів
Зміни у кількості біткоїн-банкоматів в Австралії. Джерело: Coin ATM Radar

Стрімка зміна у рейтингу відбулася зокрема через те, що низка європейських країн та США повідомили про зменшення кількості банкоматів за цей період.

Дані Coin ATM Radar підтверджують, що Австралія останнім часом підвищила темп встановлення таких пристроїв і наразі їх нараховується 364 одиниці.

Австралія випередила Азію за кількістю біткоїн-банкоматів
Розподіл біткоїн-банкоматів за країнами та континентами. Джерело: Coin ATM Radar

Натомість в Азії, яка включає такі великі економіки, як Китай, Японія, Сінгапур та Індія, розташовано 355 біткоїн-банкоматів. Це становить 1% від загальної кількості пристроїв, встановлених у всьому світі.

Біткоїн-регулювання в Австралії

Нещодавній витік внутрішніх документів Міністерства фінансів Австралії показав, що країна готує законодавство для цифрових активів. Уряд Австралії планує випустити консультаційні документи (для громадського обговорення) у другому кварталі 2023 року.

Законопроєкт буде остаточно поданий до кабінету міністрів пізніше цього року, що означає, що будь-які рішення, що стосуються законодавства про Біткоїн, будуть відкладені до 2024 року.

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни...
Еліс Маккензі 15 серпня 2022

Зниження кількості біткоїн-банкоматів у світі

Всупереч зростанню кількості біткоїн-банкоматів в Австралії, загальна їх кількість у всьому світі послідовно знижується.

З початку 2023 року глобальна мережа біткоїн-банкоматів скоротилася на 412 пристроїв. Зараз у світі нараховується 37 767 біткоїн-банкоматів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024