Австралія випередила Азію за кількістю біткоїн-банкоматів

Австралія випередила Азію за кількістю біткоїн-банкоматів

У країні налічується 364 пристрої, тоді як в Азії – лише 355.

В Австралії кількість біткоїн-банкоматів сягнула 364 пристроїв, що більше, ніж в усіх країнах Азії. Про це свідчать дані Coin ATM Radar.

З початку 2023 року кількість біткоїн-банкоматів в Австралії стрімко зростає. Лише за січень країна піднялась з п'ятого на третє місце у світі за цим показником.

Австралія випередила Азію за кількістю біткоїн-банкоматів
Зміни у кількості біткоїн-банкоматів в Австралії. Джерело: Coin ATM Radar

Стрімка зміна у рейтингу відбулася зокрема через те, що низка європейських країн та США повідомили про зменшення кількості банкоматів за цей період.

Дані Coin ATM Radar підтверджують, що Австралія останнім часом підвищила темп встановлення таких пристроїв і наразі їх нараховується 364 одиниці.

Австралія випередила Азію за кількістю біткоїн-банкоматів
Розподіл біткоїн-банкоматів за країнами та континентами. Джерело: Coin ATM Radar

Натомість в Азії, яка включає такі великі економіки, як Китай, Японія, Сінгапур та Індія, розташовано 355 біткоїн-банкоматів. Це становить 1% від загальної кількості пристроїв, встановлених у всьому світі.

Біткоїн-регулювання в Австралії

Нещодавній витік внутрішніх документів Міністерства фінансів Австралії показав, що країна готує законодавство для цифрових активів. Уряд Австралії планує випустити консультаційні документи (для громадського обговорення) у другому кварталі 2023 року.

Законопроєкт буде остаточно поданий до кабінету міністрів пізніше цього року, що означає, що будь-які рішення, що стосуються законодавства про Біткоїн, будуть відкладені до 2024 року.

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни...
Еліс Маккензі 15 серпня 2022

Зниження кількості біткоїн-банкоматів у світі

Всупереч зростанню кількості біткоїн-банкоматів в Австралії, загальна їх кількість у всьому світі послідовно знижується.

З початку 2023 року глобальна мережа біткоїн-банкоматів скоротилася на 412 пристроїв. Зараз у світі нараховується 37 767 біткоїн-банкоматів.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023