Бутан таємно інвестував мільйони доларів у BTC

Бутан таємно інвестував мільйони доларів у BTC

Інвестиції королівства були виявлені під час розгляду справи про банкрутство кредиторів BlockFi та Celsius.

Державний інвестиційний банк королівства Бутан Druk Holding & Investments виявився клієнтом збанкрутілих криптокредиторів BlockFi та Celsius, про що він ніколи публічно не повідомляв. Це випливає з судових документів, пише Forbes.

Druk Holding & Investments контролює 21 компанію в країні, включно з місцевою сироварнею, кількома гідроелектростанціями та Королівськими авіалініями Бутану.

У 2022 році банк вирішив урізноманітнити інвестиції, вклавши мільйони у біткоїн та криптовалюти. Цей факт був виявлений випадково на тлі наслідків тогорічного краху Celsius та BlockFi.

Як стало відомо про інвестиції Бутану

У жовтні 2022 року збанкрутіла криптобіржа Celsius опублікувала документ, що містить понад 14 000 сторінок даних користувачів, зокрема імена, рахунки, адреси та транзакції.

Ці записи показали, що з квітня по червень 2022 року, Druk Holding & Investments та рахунок під назвою «Проєктний фонд Druk» здійснили десятки транзакцій, включаючи внесення, виведення та позики біткоїна та криптовалют.

Загалом за три місяці Druk вивів понад $65 млн і поповнив рахунок майже на $18 млн у цифрових активах. Керівництво банку відмовилося коментувати, звідки взялися ці кошти, і як вони були використані.

Минулого місяця юристи збанкрутілого BlockFi подали скаргу на Druk Holding & Investment, звинувативши фонд у невиконанні зобов'язань з виплати позики в розмірі $30 млн.

«У нас немає жодних коментарів, оскільки питання з BlockFi було врегульовано. Ми не можемо коментувати через конфіденційність», – повідомив генеральний директор банку Уджвал Діп Дахал.

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни...
Еліс Маккензі 15 серпня 2022

Як банки інтегруються з біткоїном

За даними лютневого звіту Федеральної корпорації зі страхування депозитів, 136 американських банків відповідають на висхідний попит на операції з цифровими активами та планують або вже почали працювати з біткоїном.

Також варто зазначити, що понад 52 млн американців вже вклали свої гроші в BTC та інші цифрові активи.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023