Bitcoin Magazine продав свій перший запис Ordinals

Bitcoin Magazine продав свій перший запис Ordinals

Обкладинку журналу, записану у блокчейні Біткоїна, придбали за 1,25 BTC.

Bitcoin Magazine продав свій перший запис Ordinals з колекції «Історичні обкладинки Bitcoin Magazine» за 1,25 BTC. Про це видання повідомило у себе в Twitter.

Уся колекція містить записи перших 23 обкладинок Bitcoin Magazine. Вона уособлює шлях видання з моменту його заснування у 2012 році до 10-річчя Біткоїна у 2019 році.

Кожен переможець конкурсу «Історична обкладинка» отримає фізичну копію придбаного випуску Bitcoin Magazine, що ще більше підкреслить унікальність та дефіцитність цих видань.

Генеральний директор Bitcoin Magazine Девід Бейлі зазначив: «Ми експериментуємо на межі інновацій у сфері Біткоїна та виходимо на незвідану територію. Наша колекція історичних обкладинок – це початок подорожі Bitcoin Magazine у світ Ordinals. Ми раді запропонувати нашим читачам і Біткоїн-спільноті шанс стати власником частини історії Біткоїна».

Bitcoin Magazine продав свій перший запис Ordinals
Перший номер Bitcoin Magazine, який у вигляді запису продали за 1,25 BTC. Джерело: Twitter.

Аукціон відбувся на маркетплейсі Gamma у суботу, 15 квітня, і використовував інноваційну технологію, що працює за принципом мінімізації довіри – частково підписані біткоїн-транзакції (PSBT). Вона забезпечує прозорий процес покупки та автоматичну публікацію результатів ставок у виграшній транзакції згідно з протоколом Біткоїна.

Концепт мінімізації довіри

Мінімізація довіри – це набір загальних методів, які створені з метою зробити процеси більш передбачуваними, з урахуванням усіх можливих змінних.

Замість того, щоб спиратися на визнання певних припущень на основі особистих відносин або репутації бренду, користувачі отримують набір гарантій, які базуються на математиці, фізиці та теорії ігор. Ці гарантії забезпечують високий статистичний рівень вірогідності, що припущення, на яких вони ґрунтуються, будуть відповідати реальності.

Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Подібно до того, як фізичний гаманець зберігає особисту інформацію свого власник...
Huobi Global 03 листопада 2022

Аукціони на блокчейні Біткоїна

Yuga Labs оголосила про проведення першого аукціону на блокчейні Біткоїна у березні 2023 року. Він дозволив зібрати 735 BTC (понад 16,5 млн доларів). Найцінніший запис з колекції TwelveFold був проданий за більш ніж 7,1 BTC, а найдешевший – майже за 2,3 BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024