OpenBazaar хочуть перезапустити

OpenBazaar хочуть перезапустити

Нова версія маркетплейсу стане більш децентралізованою.

Маркетплейс OpenBazaar, який закрився кілька років тому, готується до повернення. Про це повідомив у своєму Twitter засновник проєкту Браян Хоффман.

Хоффман зазначив, що вже написано більш ніж 1000 рядків нового коду для OpenBazaar у репозиторії на GitHub.

У коментарях до посту Хоффмана запитали, чим відрізнятиметься новий маркетплейс від старого, враховуючи, що раніше OpenBazaar був змушений закритись через фінансові проблеми та низький приріст користувачів.

Хоффман відповів, що зовнішній вплив спричинив занепад майданчика. Таким чином нова версія буде більш децентралізованою та менше залежатиме від материнської компанії OB1, якою керує Хоффман.

Через кілька годин на офіційному акаунті OpenBazaar твіт про те, що робота над проєктом дійсно розпочалася.

Історія OpenBazaar

OpenBazaar, який називають децентралізованою альтернативою eBay, з’явився у 2014 році. Він дозволив користувачам безпосередньо взаємодіяти один з одним для здійснення транзакцій з використанням BTC.

На OpenBazaar продавалися різноманітні товари, від одягу та аксесуарів до електроніки та колекційних предметів. У 2020 році команда OpenBazaar почала скаржитися на фінансові труднощі та зниження активності користувачів. У 2021 році було оголошено про закриття проєкту через відсутність достатнього фінансування для підтримки його роботи.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Silk Road – найвідоміший біткоїн-маркетплейс

Silk Road – це даркнет-маркетплейс, який проіснував з 2011 по 2013 рік. Він став відомий завдяки тому, що був першим місцем, де можна було витратити біткоїни.

Засновника Silk Road Росса Ульбріхта засудили у 2015 році до довічного ув'язнення. Однак він досі вимагає справедливості й вважає, що подвійний довічний вирок без права дострокового звільнення за звинувачення ненасильницького характеру – це надто жорстке покарання. За його думкою, це ілюструє бажання уряду відлякати тих, хто будує платформи за межами державної юрисдикції.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023