Виробник біткоїн-банкоматів, що постраждав від хакерів, відшкодує збитки

Виробник біткоїн-банкоматів, що постраждав від хакерів, відшкодує збитки

Компанія General Bytes намагається зберегти репутацію та лояльність клієнтів попри проблеми з безпекою її сервісів.

Менеджмент виробника біткоїн-банкоматів General Bytes прийняв рішення компенсувати всі збитки, що були завдані його клієнтам внаслідок злому хмарного сервісу хакерами. Про це повідомляє Cointelegraph із посиланням на інформацію, надану представниками компанії.

Менеджмент General Bytes повідомляє про реалістичну оцінку збитків, що були завдані компанії, та роботу над запобіганням таких загроз у майбутньому. Станом на зараз відомо, що хакери перевели на свої гаманці щонайменше 56 BTC та незначні обсяги інших цифрових активів. Загальні збитки перевищують $1,5 млн.

Шляхом покриття збитків клієнтам General Bytes прагне відновити свої позиції в індустрії та довести спроможність протидіяти таким загрозам у майбутньому. Планується також посилити безпековий аудит усіх сервісів, що надаються виробником біткоїн-банкоматів.

Відповідь на хакерську атаку

Після встановлення перших випадків уразливості хмарного сервісу General Bytes тимчасово призупинила всі операції, що проводилися через хмарну інфраструктуру. До того ж клієнтам рекомендували використовувати VPN та Firewall.

Виробник біткоїн-банкоматів, що постраждав від хакерів, відшкодує збитки
Рекомендації з безпеки від General Bytes. Джерело: General Bytes.

Усім, хто використовував біткоїн-банкомати компанії під час хакерської атаки, також рекомендували змінити паролі від гарячих гаманців та біржових акаунтів.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Що трапилося з банкоматами General Bytes

17-18 березня цього року зловмисники отримали віддалений доступ до приватної інформації, що зберігалася на гарячих гаманцях компанії General Bytes. Після цього хакери перевели понад $1,5 млн на власні адреси.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023