У мережі Біткоїна пройшла транзакція на $1 млрд

У мережі Біткоїна пройшла транзакція на $1 млрд

Мегакити демонструють активність на фоні зростання вартості BTC.

У мережі Біткоїна 16 березня відбулася найбільша транзакція у цьому році у розмірі 40 141 BTC, або $1 млрд в еквіваленті. Інформацію про це наводить блокчейн-агрегатор Mempool Space.

Комісія за рекордну транзакцію склала $81,6, що в десятки разів нижче за аналогічні перекази з використанням традиційних фінансових каналів. До того ж швидкість і приватність (псевдонімність) також свідчать про переваги використання Біткоїна.

У мережі Біткоїна пройшла транзакція на $1 млрд
Баланс рекордної адреси та курс BTC/USD. Джерело: Santiment.

Варто зазначити, що ця адреса накопичила максимальний обсяг біткоїнів станом на жовтень 2022 року (143 310 BTC). А вже в листопаді всі монети з адреси були виведені. Таким чином, цей мегакит доводить свою ефективність у визначенні циклічності фіатного курсу біткоїна.

Цінове ралі біткоїна

Від самого початку 2023 року динаміка ринкової вартості BTC почала показувати стрімке зростання. Вже в січні біткоїн перевищив ціну реалізації (близько $19 700) та продовжив стале зростання.

Після відносно стабільного лютого, новий бичий імпульс відбувся у березні. Наразі курс BTC перевищує $26 100, що відповідає максимуму за останні пів року. Зростання від початку року становить 57%.

Основні свічкові патерни (бичачі)
Основні свічкові патерни (бичачі)
Інвестору-початківцю величезна різноманітність і складність патернів свічок може...
Huobi Global 21 листопада 2022

Регуляторний вплив

Позитивний тренд посилився після зниження темпів інфляції у США до 6% та банкрутства низки банків (Silvergate, Silicon Valley та Signature Bank). Як наслідок, Федеральна резервна система (ФРС) буде змушена відмовитися від стримувальної грошово-кредитної політики. Біткоїн традиційно є одним із центрів поглинання додаткової ринкової ліквідності.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024