У мережі Біткоїна пройшла транзакція на $1 млрд

У мережі Біткоїна пройшла транзакція на $1 млрд

Мегакити демонструють активність на фоні зростання вартості BTC.

У мережі Біткоїна 16 березня відбулася найбільша транзакція у цьому році у розмірі 40 141 BTC, або $1 млрд в еквіваленті. Інформацію про це наводить блокчейн-агрегатор Mempool Space.

Комісія за рекордну транзакцію склала $81,6, що в десятки разів нижче за аналогічні перекази з використанням традиційних фінансових каналів. До того ж швидкість і приватність (псевдонімність) також свідчать про переваги використання Біткоїна.

У мережі Біткоїна пройшла транзакція на $1 млрд
Баланс рекордної адреси та курс BTC/USD. Джерело: Santiment.

Варто зазначити, що ця адреса накопичила максимальний обсяг біткоїнів станом на жовтень 2022 року (143 310 BTC). А вже в листопаді всі монети з адреси були виведені. Таким чином, цей мегакит доводить свою ефективність у визначенні циклічності фіатного курсу біткоїна.

Цінове ралі біткоїна

Від самого початку 2023 року динаміка ринкової вартості BTC почала показувати стрімке зростання. Вже в січні біткоїн перевищив ціну реалізації (близько $19 700) та продовжив стале зростання.

Після відносно стабільного лютого, новий бичий імпульс відбувся у березні. Наразі курс BTC перевищує $26 100, що відповідає максимуму за останні пів року. Зростання від початку року становить 57%.

Основні свічкові патерни (бичачі)
Основні свічкові патерни (бичачі)
Інвестору-початківцю величезна різноманітність і складність патернів свічок може...
Huobi Global 21 листопада 2022

Регуляторний вплив

Позитивний тренд посилився після зниження темпів інфляції у США до 6% та банкрутства низки банків (Silvergate, Silicon Valley та Signature Bank). Як наслідок, Федеральна резервна система (ФРС) буде змушена відмовитися від стримувальної грошово-кредитної політики. Біткоїн традиційно є одним із центрів поглинання додаткової ринкової ліквідності.

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023