Кількість нових адрес зростає разом з курсом BTC

Кількість нових адрес зростає разом з курсом BTC

Нові та китові адреси сприяли стрімкому відновленню ринкової вартості біткоїна.

Кількість активних біткоїн-адрес досягла максимуму за дев’ять місяців, що сприяло притоку капіталу в головний цифровий актив. Про це повідомляє Santiment.

Кількість активних біткоїн-адрес почала стало відновлюватися з середини січня. Протягом останнього місяця кількість активних адрес склала 968 900, що становить максимум з травня 2022 року.

Кількість нових адрес зростає разом з курсом BTC
Динаміка активних біткоїн-адрес. Джерело: Santiment.

Зважаючи на те, що один і той самий гаманець може створювати необмежену кількість нових адрес, неможливо стверджувати про динаміку нових користувачів. Проте, вірогідно, нові учасники все ж активно реагують на цінове ралі BTC.

Стратегії китів

Після певної паузи кити знову активізувалися. На фоні очікування перегляду грошово-кредитної політики ФРС кількість великих транзакцій обсягом у $1 млн та більше оновила максимуми останніх чотирьох місяців.

Завдяки понад 620 таким транзакціям протягом доби BTC продемонстрував імпульсне зростання відразу після повідомлення про Індекс споживчих цін у США. Зазначимо, що темпи інфляції знизилися до 6% річних.

Основні свічкові патерни (бичачі)
Основні свічкові патерни (бичачі)
Інвестору-початківцю величезна різноманітність і складність патернів свічок може...
Huobi Global 21 листопада 2022

Реакція на банківську кризу

Ще до оприлюднення даних про інфляцію курс BTC почав зростати. Це була реакція на банкрутство низки банків США, зокрема Silicon Valley та Signature Bank. На тлі цього біткоїн додав понад 21% вартості за останні п’ять днів.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024