В ОАЕ з'явиться вільна економічна зона для біткоїн-компаній

В ОАЕ з'явиться вільна економічна зона для біткоїн-компаній

Заявки для участі в ініціативі почнуть приймати у другому кварталі 2023 року.

Уряд Рас-ель-Хайма, одного з еміратів ОАЕ, має намір створити вільну економічну зону для компаній, що працюють у сфері цифрових активів. Про це повідомляє The National News.

RAK Digital Assets Oasis стане центром для нерегульованої діяльності учасників галузі. Приймати заявки структура розпочне у другому кварталі 2023 року.

«Ми будуємо вільну зону для майбутніх компаній. Будучи першою у світі вільною зоною, призначеною виключно для компаній, які займаються цифровими та віртуальними активами, ми сподіваємося підтримати амбіції підприємців з усього світу», – сказав голова оператора нової вільної зони Мохаммед Аль-Кассімі.

Вільні зони, або зони вільної торгівлі в ОАЕ – це області, де підприємці володіють 100% свого бізнесу, мають власні податкові схеми та нормативно-правову базу, за винятком кримінального законодавства ОАЕ.

ОАЕ та форум у Давосі

На Всесвітньому економічному форумі, який проходив у Давосі з 16 по 20 січня, було організовано одну панель, присвячену виключно ринку цифрових активів та їхнім перспективам у майбутньому. У ній також брали участь представники ОАЕ.

Спікери виступили за необхідність посилення регулювання та встановлення максимального контролю над цифровими активами. Основна увага була зосереджена на розробленні планів для всієї сфери.

Форум у Давосі окреслив основні напрями розвитку індустрії, які не лише не враховують інтереси біткоїнерів, а й створюють відверто несприятливу ситуацію через посилення державного та інституційного контролю.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регуляторні ініціативи в інших країнах

Умови реєстрації біткоїн-компаній у Франції мають намір посилити із січня 2024 року.

Згідно з новими правилами, фірми, що подають заявки, мають дотримуватись додаткових правил внутрішнього контролю та кібербезпеки. Їх також планували зобов'язати одержувати ліцензії, але цей пункт прибрали.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023