В ОАЕ з'явиться вільна економічна зона для біткоїн-компаній

В ОАЕ з'явиться вільна економічна зона для біткоїн-компаній

Заявки для участі в ініціативі почнуть приймати у другому кварталі 2023 року.

Уряд Рас-ель-Хайма, одного з еміратів ОАЕ, має намір створити вільну економічну зону для компаній, що працюють у сфері цифрових активів. Про це повідомляє The National News.

RAK Digital Assets Oasis стане центром для нерегульованої діяльності учасників галузі. Приймати заявки структура розпочне у другому кварталі 2023 року.

«Ми будуємо вільну зону для майбутніх компаній. Будучи першою у світі вільною зоною, призначеною виключно для компаній, які займаються цифровими та віртуальними активами, ми сподіваємося підтримати амбіції підприємців з усього світу», – сказав голова оператора нової вільної зони Мохаммед Аль-Кассімі.

Вільні зони, або зони вільної торгівлі в ОАЕ – це області, де підприємці володіють 100% свого бізнесу, мають власні податкові схеми та нормативно-правову базу, за винятком кримінального законодавства ОАЕ.

ОАЕ та форум у Давосі

На Всесвітньому економічному форумі, який проходив у Давосі з 16 по 20 січня, було організовано одну панель, присвячену виключно ринку цифрових активів та їхнім перспективам у майбутньому. У ній також брали участь представники ОАЕ.

Спікери виступили за необхідність посилення регулювання та встановлення максимального контролю над цифровими активами. Основна увага була зосереджена на розробленні планів для всієї сфери.

Форум у Давосі окреслив основні напрями розвитку індустрії, які не лише не враховують інтереси біткоїнерів, а й створюють відверто несприятливу ситуацію через посилення державного та інституційного контролю.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регуляторні ініціативи в інших країнах

Умови реєстрації біткоїн-компаній у Франції мають намір посилити із січня 2024 року.

Згідно з новими правилами, фірми, що подають заявки, мають дотримуватись додаткових правил внутрішнього контролю та кібербезпеки. Їх також планували зобов'язати одержувати ліцензії, але цей пункт прибрали.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024