P2P-біржа LocalBitcoins закривається

P2P-біржа LocalBitcoins закривається

Торгівля на майданчику, що існував 10 років, після 17 лютого стане недоступною.

Відома торгова P2P-платформа LocalBitcoins закривається після 10 років роботи. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

Причиною такого рішення в компанії назвали ведмежий ринок, що затягнувся.

«Ми дійшли висновку, що LocalBitcoins більше не може надавати свої послуги з торгівлі біткоїнами. Закликаємо всіх клієнтів вивести свої кошти», – йдеться у повідомленні.

У користувачів LocalBitcoins буде 12 місяців для того, щоб забрати свої активи.

З 9 лютого платформа припинить реєстрацію нових користувачів, з 16 лютого – призупинить торги та можливість використання гаманців, за винятком виведення активів. Після 17 лютого клієнти LocalBitcoins зможуть увійти до системи лише для виведення своїх BTC.

Чому P2P-біржі непопулярні

Так склалося, що на ринку Біткоїна домінують централізовані біржі. Вони зручні у використанні, мають агресивну рекламу, тому завжди на слуху. Є лише один нюанс: гроші їхніх клієнтів можуть будь-якої миті зникнути. Крах біржі FTX став тому яскравим прикладом.

Тому P2P-майданчики у будь-якому випадку мають майбутнє. Адже вони не лише забезпечують збереження активів клієнтів, а й гарантують конфіденційність угод.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Проблеми централізованих біткоїн-бірж

Обсяги монет поза біржами сьогодні перевищують біржові резерви більш ніж у 14 разів.

Попри загальну зміну ситуації на ринку біткоїна цього року, тренд відтоку коїнів із централізованих сервісів продовжується. Загальна вартість монет поза біржами зараз становить $416,5 млрд.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023