P2P-біржа LocalBitcoins закривається

P2P-біржа LocalBitcoins закривається

Торгівля на майданчику, що існував 10 років, після 17 лютого стане недоступною.

Відома торгова P2P-платформа LocalBitcoins закривається після 10 років роботи. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

Причиною такого рішення в компанії назвали ведмежий ринок, що затягнувся.

«Ми дійшли висновку, що LocalBitcoins більше не може надавати свої послуги з торгівлі біткоїнами. Закликаємо всіх клієнтів вивести свої кошти», – йдеться у повідомленні.

У користувачів LocalBitcoins буде 12 місяців для того, щоб забрати свої активи.

З 9 лютого платформа припинить реєстрацію нових користувачів, з 16 лютого – призупинить торги та можливість використання гаманців, за винятком виведення активів. Після 17 лютого клієнти LocalBitcoins зможуть увійти до системи лише для виведення своїх BTC.

Чому P2P-біржі непопулярні

Так склалося, що на ринку Біткоїна домінують централізовані біржі. Вони зручні у використанні, мають агресивну рекламу, тому завжди на слуху. Є лише один нюанс: гроші їхніх клієнтів можуть будь-якої миті зникнути. Крах біржі FTX став тому яскравим прикладом.

Тому P2P-майданчики у будь-якому випадку мають майбутнє. Адже вони не лише забезпечують збереження активів клієнтів, а й гарантують конфіденційність угод.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Проблеми централізованих біткоїн-бірж

Обсяги монет поза біржами сьогодні перевищують біржові резерви більш ніж у 14 разів.

Попри загальну зміну ситуації на ринку біткоїна цього року, тренд відтоку коїнів із централізованих сервісів продовжується. Загальна вартість монет поза біржами зараз становить $416,5 млрд.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024