P2P-біржа LocalBitcoins закривається

P2P-біржа LocalBitcoins закривається

Торгівля на майданчику, що існував 10 років, після 17 лютого стане недоступною.

Відома торгова P2P-платформа LocalBitcoins закривається після 10 років роботи. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

Причиною такого рішення в компанії назвали ведмежий ринок, що затягнувся.

«Ми дійшли висновку, що LocalBitcoins більше не може надавати свої послуги з торгівлі біткоїнами. Закликаємо всіх клієнтів вивести свої кошти», – йдеться у повідомленні.

У користувачів LocalBitcoins буде 12 місяців для того, щоб забрати свої активи.

З 9 лютого платформа припинить реєстрацію нових користувачів, з 16 лютого – призупинить торги та можливість використання гаманців, за винятком виведення активів. Після 17 лютого клієнти LocalBitcoins зможуть увійти до системи лише для виведення своїх BTC.

Чому P2P-біржі непопулярні

Так склалося, що на ринку Біткоїна домінують централізовані біржі. Вони зручні у використанні, мають агресивну рекламу, тому завжди на слуху. Є лише один нюанс: гроші їхніх клієнтів можуть будь-якої миті зникнути. Крах біржі FTX став тому яскравим прикладом.

Тому P2P-майданчики у будь-якому випадку мають майбутнє. Адже вони не лише забезпечують збереження активів клієнтів, а й гарантують конфіденційність угод.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Проблеми централізованих біткоїн-бірж

Обсяги монет поза біржами сьогодні перевищують біржові резерви більш ніж у 14 разів.

Попри загальну зміну ситуації на ринку біткоїна цього року, тренд відтоку коїнів із централізованих сервісів продовжується. Загальна вартість монет поза біржами зараз становить $416,5 млрд.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023