Акули й кити почали активно купувати біткоїни

Акули й кити почали активно купувати біткоїни

Великі власники монет традиційно успішно прогнозують локальні цінові мінімуми й зараз вони скуповують BTC.

Протягом останніх тижнів акули (адреси з балансом 10-100 BTC) додали 105 600 монет до своїх резервів, малі кити (з балансом у 100-1000 BTC) – 67 000 монет, а великі кити (з балансом у 1000-10 000 BTC) – 37 100 монет. Про це повідомляє Santiment, проаналізувавши дані блокчейну.

Терміни акумулювання монет цими групами власників не були тотожними. Зокрема акули почали активно купувати біткоїни 10 тижнів тому, малі кити – 8 тижнів тому, а великі кити – лише 10 днів тому.

Акули й кити почали активно купувати біткоїни
Акумулювання BTC акулами й китами. Джерело: Santiment

Вплив акул дозволив захистити ціновий рівень у $16 000 від подальшого падіння. Малі кити сприяли відновленню ціни BTC до $18 000. Насамкінець великі кити дозволили досягти важливого рівня підтримки у $21 000.

Структура власників BTC

Адреси акул складають лише 0,32% від загальної кількості. Проте вони контролюють 23% від сукупного обсягу монет в обігу. Відповідно 0,03% адрес малих китів володіють 20,4% від загальної кількості BTC, а великі кити (їхні адреси становлять менше ніж 0,01% від усіх адрес у мережі) – 23,9% монет.

Отже, усі ці категорії власників мають приблизно рівну вагу на ринку відповідно до їхньої частки монет. Сукупно вони контролюють понад 65% BTC, тому їхній вплив на ціноутворення може бути вирішальним як у коротко-, так і довгостроковому періодах.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Настрої на ринку

Зростання фіатної вартості BTC значно вплинуло на настрої та очікування учасників ринку. Після дев’яти місяців «страху», Індекс жадібності та страху підвищився до 52, що відповідає нейтральному рівню. Тому можна зробити висновок, що інвестори й трейдери стають оптимістичнішими щодо майбутньої динаміки вартості BTC.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023