З 2014 року більшість криптовалют зникли

З 2014 року більшість криптовалют зникли

За цей час біткоїн лише зміцнив свої позиції й залишається головним цифровим активом у світі.

За останні дев’ять років 91% криптовалют припинили своє існування. Про це свідчать дані Coin Kickoff, пише Bitcoin Magazine.

Максимальну кількість альткоїнів та токенів, що повністю зникли чи знецінилися до нуля, випустили у 2017 році (704 криптовалюти). Також високі показники були зафіксовані у 2014 та 2018 роках: 607 та 409 криптовалют відповідно.

З 2014 року більшість криптовалют зникли
Кількість криптовалют, що припинили своє існування. Джерело: Bitcoin Magazine.

Головні причини колапсу таких проєктів полягають в елементах шахрайства чи інших схемах короткострокового збагачення для емітентів, відсутності корисності для власників та неконтрольованій емісії монет чи токенів.

Позиції BTC

Біткоїн пережив чимало викликів за цей час, включаючи війну за розмір блоку, крах Mt. Gox, вплив даркнет-сегменту у вигляді Silk Road та колапс FTX. Попри короткострокові коливання ринкового курсу, BTC залишається головним цифровим активом.

Останніми тижнями біткоїн торгується на рівні $16 800. Ринкова капіталізація BTC складає $323,4 млрд. Протягом усього періоду, що аналізується біткоїн незмінно залишається лідером серед цифрових активів.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Домінування BTC

Капіталізація біткоїна наразі складає 41,6% від загальної капіталізації ринку цифрових активів. На BTC припадає майже 93% ринку монет, що використовують алгоритм консенсусу Proof-of-Work. Домінування BTC має тенденцію до зростання протягом останніх трьох місяців.

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Місячний приріст резервів цієї категорії власників досяг історичного максимуму і становив 24 600 біткоїнів. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США. Дмитро Харьков 29 травня 2023