Lightning Network почали використовувати для фіатних переказів

Lightning Network почали використовувати для фіатних переказів

Гроші конвертуються у BTC і через Lightning Network відправляються з Європи до Африки.

Користувачі біткоїн-біржі CoinCorner отримали можливість надсилати перекази у фіаті з Великої Британії та Європейського союзу до Африки, використовуючи біткоїн та мережу мікроплатежів Lightning Network. Про це компанія повідомила у своєму блозі.

Партнером у реалізації сервісу Send Globally виступила платформа Bitnob.

Додаток дозволяє надсилати фунти стерлінгів або євро до Нігерії, Кенії та Гани прямо на банківський рахунок.

Кошти клієнтів CoinCorner у разі використання Send Globally конвертуються в біткоїн і через Lightning Network відправляються на Bitnob. Платформа одразу переводить їх у відповідну місцеву валюту: найри, шилінги чи седі.

У CoinCorner наголошують, що обсяг грошових переказів у ці три країни тільки з Великої Британії щорічно становить майже $15 млрд.

«Ринок грошових переказів – це величезні можливості для біткоїна. Транскордонна природа робить його чудовим інструментом для відправлення фіата по всьому світу. З Lightning Network це відбувається миттєво та за дуже низькою ціною», – заявив CEO CoinCorner Денні Скотт.

Африканські країни залишаються одним із найдорожчих регіонів для грошових переказів. За даними Світового банку на кінець 2020 року, відправлення туди $200 у середньому коштувало 8,2% від суми.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Який нині розмір Lightning Network

Протокол другого рівня розв’язує проблему масштабування блокчейну Біткоїна, не створюючи загрози його децентралізації. Lightning Network надто ефективно виконує свої функції у сфері мікроплатежів завдяки майже миттєвим транзакціям із комісією в кілька центів.

Кількість активних нод у Lightning Network зараз становить близько 17 000 вузлів. При цьому поточна кількість активних нод не є історичним максимумом. У березні цього року вона перевищувала 20 600 вузлів. Однак після краху проєктів Terra LUNA відбулася значна корекція. Поки що динаміка нод у Lightning Network стала стабільнішою й загалом не постраждала від банкрутства FTX і пов'язаних з нею сервісів.

Крім цього, у жовтні Lightning Network досягла пропускної спроможності 5000 BTC. Потужність мережі Lightning Network почала стрімко зростати у 2021 році й значною мірою уможливила досягнення нових максимумів біткоїна у квітні, а потім і в листопаді минулого року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024