Україна не буде інтегрувати Binance Pay у «Дію»

Україна не буде інтегрувати Binance Pay у «Дію»

Взаємодіяти з державними сервісами зможуть лише офіційно зареєстровані в Україні компанії.

Український уряд не планує інтегрувати платіжний сервіс Binance Pay у державний додаток «Дія». Про це Bitcoin Magazine розповів заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков.

За його словами, питання впровадження іноземних платіжних сервісів, зокрема Binance Pay, в систему державних сервісів «Дія» наразі не стоїть.

«Взаємодіяти з державними сервісами України зможуть тільки ті постачальники послуг, які відповідатимуть спеціально встановленим критеріям та вимогам. Ці вимоги ще знаходяться на стадії розробки, а ситуація дещо ускладнена відсутністю в Україні правового поля для обігу віртуальних активів, яке суттєво спростило би взаємодію між учасниками ринку та державними сервісами», – зазначив він.

Борняков додав, що після розробки такі критерії будуть оприлюднені й всі охочі матимуть змогу звернутися з пропозиціями про можливі інтеграції.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Плани Binance щодо «Дії» та спротив ринку

На початку листопада стало відомо, що Міністерство цифрової трансформації спільно з біткоїн-біржею Binance працюють над впровадженням оплати державних послуг за допомогою біткоїнів. Зокрема одним з обговорюваних напрямів була інтеграція сервісу Binance Pay у додаток «Дія».

Втім, українські учасники біткоїн-індустрії засудили цю ідею. Спільнота обурилася, що біржа Binance попри війну між Україною та РФ обслуговує російських та іранських користувачів.

CEO компанії BlockSoftLab Вадим Груша навіть створив петицію до президента України Володимира Зеленського із вимогою «заблокувати інтеграцію Binance у додаток Мінцифри». А українські біржі Kuna та WhiteBIT на знак протесту заборонили торгівлю токеном BNB.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023