У «Дію» збираються додати біткоїн-платежі

У «Дію» збираються додати біткоїн-платежі

Це стане можливим завдяки інтеграції сервісу Binance Pay.

Міністерство цифрової трансформації спільно з біткоїн-біржею Binance працюють над впровадженням оплати державних послуг за допомогою біткоїнів. Про це повідомив генеральний менеджер торгового майданчика Кирило Хом'яков, пише ForkLog.

За його словами, одним з обговорюваних напрямів є інтеграція сервісу Binance Pay у додаток «Дія». У Мінцифри підтвердили цю інформацію.

Водночас сторони продовжують розвивати різні освітні проєкти, пов'язані з блокчейном та біткоїном.

Варто зазначити, що раніше Binance додала можливість верифікації через «Дію».

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке Binance Pay

Binance Pay – це безконтактна технологія оплати біткоїнами та іншими цифровими активами, що є одним із продуктів біткоїн-біржі Binance. Binance Pay дозволяє всім зареєстрованим користувачам Binance здійснювати миттєві покупки в біткоїнах, оплачувати послуги, отримувати та відправляти BTC по всьому світу.

Хто ще в Україні запровадив Binance Pay

У вересні українська мережа супермаркетів Varus домовилася про співпрацю з біткоїн-біржею Binance. Завдяки впровадженню Binance Pay придбати товари тепер можна через онлайн-магазин Varus.

Окрім цього, наприкінці травня українська мережа магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот» також інтегрувала сервіс платежів Binance Pay. Тепер клієнти магазину можуть розрахуватися за покупки біткоїнами.

Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Представники біржі пояснили це тим, що занепокоєні через ситуацію з TerraUSD. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Курс біткоїна за тиждень: подолано $27 000 Курс біткоїна за тиждень: подолано $27 000 Головний цифровий актив продовжує помірне, але впевнене зростання. Дмитро Харьков 29 вересня 2023
SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF Комісія вирішила перенести на січень рішення за заявками від BlackRock, Invesco, Bitwise та Valkyrie. Володимир Гришенко 29 вересня 2023