У «Дію» збираються додати біткоїн-платежі

У «Дію» збираються додати біткоїн-платежі

Це стане можливим завдяки інтеграції сервісу Binance Pay.

Міністерство цифрової трансформації спільно з біткоїн-біржею Binance працюють над впровадженням оплати державних послуг за допомогою біткоїнів. Про це повідомив генеральний менеджер торгового майданчика Кирило Хом'яков, пише ForkLog.

За його словами, одним з обговорюваних напрямів є інтеграція сервісу Binance Pay у додаток «Дія». У Мінцифри підтвердили цю інформацію.

Водночас сторони продовжують розвивати різні освітні проєкти, пов'язані з блокчейном та біткоїном.

Варто зазначити, що раніше Binance додала можливість верифікації через «Дію».

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке Binance Pay

Binance Pay – це безконтактна технологія оплати біткоїнами та іншими цифровими активами, що є одним із продуктів біткоїн-біржі Binance. Binance Pay дозволяє всім зареєстрованим користувачам Binance здійснювати миттєві покупки в біткоїнах, оплачувати послуги, отримувати та відправляти BTC по всьому світу.

Хто ще в Україні запровадив Binance Pay

У вересні українська мережа супермаркетів Varus домовилася про співпрацю з біткоїн-біржею Binance. Завдяки впровадженню Binance Pay придбати товари тепер можна через онлайн-магазин Varus.

Окрім цього, наприкінці травня українська мережа магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот» також інтегрувала сервіс платежів Binance Pay. Тепер клієнти магазину можуть розрахуватися за покупки біткоїнами.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024