Захисний фонд Bitget зросте до $300 млн

Захисний фонд Bitget зросте до $300 млн

Біржа збільшує фонд для забезпечення захисту коштів клієнтів.

Біткоїн-біржа Bitget ухвалила рішення про збільшення свого захисного фонду до $300 млн. Таким чином вона хоче зміцнити довіру клієнтів після краху біржі FTX, повідомили в компанії.

Раніше біржа вже запустила компенсаційний фонд у розмірі $5 млн для підтримки користувачів FTX, а також поділилася планами створення дерева Меркла – доказу наявності фондів, який буде доступний протягом місяця.

Фонд Bitget запущено у липні цього року для захисту активів користувачів. Резерви еквівалентом $200 млн складаються з 6000 BTC і $80 млн. «Фонд повністю самофінансується, що забезпечує більшу гнучкість та свободу дій для ефективного покриття втрат незалежно від зовнішніх умов», – стверджують у компанії.

За повідомленнями менеджменту біржі, новий захисний фонд складатиметься з BTC та стейблкоїнів. Біржа зобов'язалася забезпечити вартість фонду протягом трьох років без виведення коштів. «Якщо вартість фонду впаде зі зниженням ціни BTC, Bitget продовжить додавати позиції, щоб баланс завжди був не менше $300 млн», – акцентували в компанії.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

З чим пов'язана криза на ринку

Близько тижня тому на ринку виникли побоювання щодо недостатнього обсягу резервів на біржі FTX, що призвело до масштабного виведення цифрових активів з торгового майданчика.
Найбільша біржа Binance розглядала можливість придбання конкурента, але після вивчення фінансової звітності відмовилася від таких планів. FTX не зуміла залучити $9,4 млрд додаткового фінансування і була змушена ініціювати процедуру банкрутства.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023