Біржа Binance передумала купувати FTX

Біржа Binance передумала купувати FTX

Угода зірвалася після комплексної перевірки компанії.

Біткоїн-біржа Binance відмовилася від придбання біржі FTX. Про це Binance повідомила у себе у Twitter.

Компанія зазначає, що в результаті комплексної корпоративної перевірки, а також у контексті останніх новин про нецільове використання коштів клієнтів та ймовірні розслідування влади США проти FTX, Binance вирішила відмовитися від угоди.

«Спочатку ми сподівалися, що зможемо підтримати клієнтів FTX, щоб забезпечити ліквідність, але проблеми знаходяться за межами наших можливостей», – йдеться у повідомленні.

У Binance додали, що в міру розробки нормативно-правової бази та подальшого розвитку галузі у напрямку децентралізації, індустрія зміцнюватиметься і в майбутньому відсіє всі сумнівні проєкти.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Ситуація з FTX

В останні дні на ринку почали ширитися чутки про протистояння двох бірж - Binance та FTX. Зокрема Binance вирішила вивести інвестиції з FTX на суму близько $2,1 млрд.

На тлі цієї заяви інвестори почали масово виводити біткоїни з FTX, внаслідок чого BTC-баланс біржі став практично нульовим. У зв'язку із цим 8 листопада біржа FTX припинила обробку запитів клієнтів на зняття коштів.

FTX звернулася до Binance по допомогу через нездатність забезпечити підтримку необхідного рівня ліквідності. У результаті сторони домовилися про придбання FTX.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024