Біржа Binance передумала купувати FTX

Біржа Binance передумала купувати FTX

Угода зірвалася після комплексної перевірки компанії.

Біткоїн-біржа Binance відмовилася від придбання біржі FTX. Про це Binance повідомила у себе у Twitter.

Компанія зазначає, що в результаті комплексної корпоративної перевірки, а також у контексті останніх новин про нецільове використання коштів клієнтів та ймовірні розслідування влади США проти FTX, Binance вирішила відмовитися від угоди.

«Спочатку ми сподівалися, що зможемо підтримати клієнтів FTX, щоб забезпечити ліквідність, але проблеми знаходяться за межами наших можливостей», – йдеться у повідомленні.

У Binance додали, що в міру розробки нормативно-правової бази та подальшого розвитку галузі у напрямку децентралізації, індустрія зміцнюватиметься і в майбутньому відсіє всі сумнівні проєкти.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Ситуація з FTX

В останні дні на ринку почали ширитися чутки про протистояння двох бірж - Binance та FTX. Зокрема Binance вирішила вивести інвестиції з FTX на суму близько $2,1 млрд.

На тлі цієї заяви інвестори почали масово виводити біткоїни з FTX, внаслідок чого BTC-баланс біржі став практично нульовим. У зв'язку із цим 8 листопада біржа FTX припинила обробку запитів клієнтів на зняття коштів.

FTX звернулася до Binance по допомогу через нездатність забезпечити підтримку необхідного рівня ліквідності. У результаті сторони домовилися про придбання FTX.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023