Біткоїн зростає попри високу інфляцію в США

Біткоїн зростає попри високу інфляцію в США

Курс біткоїна відреагував на новину лише короткостроковим падінням.

Курс біткоїна за останню добу зріс на 3,5% до $19 600 попри дані про інфляцію в США, що досягла 8,2% річних, які були оприлюднені напередодні. Про це свідчать дані порталу CoinMarketCap.

Фактична інфляція у Сполучених Штатах перевищила консенсус-прогноз експертів, що становив 8,1%, на 0,1 п. п. Спочатку трейдери відреагували на статистичні дані продажем акцій та біткоїнів через очікування чергового підвищення ставок ФРС у листопаді.

Падіння та відновлення курсу BTC/USD після звіту про інфляцію. Джерело: Santiment
Падіння та відновлення курсу BTC/USD після звіту про інфляцію. Джерело: Santiment

У цей час ринкова вартість біткоїна тимчасово знижувалася до $18 300, у тому числі через панічні продажі «слабких рук». Проте вже протягом кількох годин кити та ходлери допомогли відновити важливий рівень підтримки BTC у $19 000. Наразі актив продовжує впевнено зростати.

Ліквідації позицій ведмедів

Стрімка зміна тренду після короткострокового розпродажу призвела до низки ліквідацій позицій ведмедів, що очікували на падіння курсу BTC відносно долара США. Обсяг ліквідацій коротких позицій трейдерів досяг $31 млн протягом однієї години.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Цей найбільший показник збитків за понад місяць. Попри значні макроекономічні ризики та регуляторний тиск, більшість довгострокових інвесторів усвідомлює, що біткоїн є недооціненим порівняно з фундаментальними факторами (наприклад, ціною реалізації, яка становить $22 350).

Стратегії китів

Кити вивели з централізованих бірж на 15 700 BTC більше, ніж завели протягом останніх тижнів. Таким чином, вони продовжують активно накопичувати монети на ведмежому ринку. Зростання частки коїнів поза біржами також виступає у якості бичачого сигналу.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024