Біткоїн зростає попри високу інфляцію в США

Біткоїн зростає попри високу інфляцію в США

Курс біткоїна відреагував на новину лише короткостроковим падінням.

Курс біткоїна за останню добу зріс на 3,5% до $19 600 попри дані про інфляцію в США, що досягла 8,2% річних, які були оприлюднені напередодні. Про це свідчать дані порталу CoinMarketCap.

Фактична інфляція у Сполучених Штатах перевищила консенсус-прогноз експертів, що становив 8,1%, на 0,1 п. п. Спочатку трейдери відреагували на статистичні дані продажем акцій та біткоїнів через очікування чергового підвищення ставок ФРС у листопаді.

Падіння та відновлення курсу BTC/USD після звіту про інфляцію. Джерело: Santiment
Падіння та відновлення курсу BTC/USD після звіту про інфляцію. Джерело: Santiment

У цей час ринкова вартість біткоїна тимчасово знижувалася до $18 300, у тому числі через панічні продажі «слабких рук». Проте вже протягом кількох годин кити та ходлери допомогли відновити важливий рівень підтримки BTC у $19 000. Наразі актив продовжує впевнено зростати.

Ліквідації позицій ведмедів

Стрімка зміна тренду після короткострокового розпродажу призвела до низки ліквідацій позицій ведмедів, що очікували на падіння курсу BTC відносно долара США. Обсяг ліквідацій коротких позицій трейдерів досяг $31 млн протягом однієї години.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Цей найбільший показник збитків за понад місяць. Попри значні макроекономічні ризики та регуляторний тиск, більшість довгострокових інвесторів усвідомлює, що біткоїн є недооціненим порівняно з фундаментальними факторами (наприклад, ціною реалізації, яка становить $22 350).

Стратегії китів

Кити вивели з централізованих бірж на 15 700 BTC більше, ніж завели протягом останніх тижнів. Таким чином, вони продовжують активно накопичувати монети на ведмежому ринку. Зростання частки коїнів поза біржами також виступає у якості бичачого сигналу.

Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Представники біржі пояснили це тим, що занепокоєні через ситуацію з TerraUSD. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Курс біткоїна за тиждень: подолано $27 000 Курс біткоїна за тиждень: подолано $27 000 Головний цифровий актив продовжує помірне, але впевнене зростання. Дмитро Харьков 29 вересня 2023
SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF Комісія вирішила перенести на січень рішення за заявками від BlackRock, Invesco, Bitwise та Valkyrie. Володимир Гришенко 29 вересня 2023