Східна Європа виявилася лідером з анонімних BTC-транзакцій

Східна Європа виявилася лідером з анонімних BTC-транзакцій

Багато власників біткоїнів зі Східної Європи надають перевагу власній приватності.

У Східній Європі біткоїн-транзакції без процедури KYC (анонімні транзакції) або з мінімальними KYC-вимогами становлять 6,1% від загального обсягу в регіоні. Про це свідчать дані аналітичної компанії Chainalysis.

Таким чином, Східна Європа стала світовим лідером щодо використання анонімних біткоїн-транзакцій. Її найближчий переслідувач – Східна Азія – утримує цей показник лише на рівні 1,2%.

Сукупна частка ризикових та незаконних транзакцій за регіонами. Джерело: Chainalysis
Сукупна частка ризикових та незаконних транзакцій за регіонами. Джерело: Chainalysis

При цьому варто відзначити, що Східна Європа, хоча і має високі показники з ризикових транзакцій, не є лідером з нелегальних операцій з цифровими активами. Країни Африки, що розташовані південніше від Сахари, та Латинська Америка мають значно вищі показники незаконної діяльності у цій сфері. Дані Chainalysis ще раз підтверджують, що приватність слабо корелює зі злочинною діяльністю.

Що таке KYC

KYC (англ. Know Your Customer – знай свого клієнта) – набір правил для підтвердження особистості. Цю процедуру використовують різні фінансові інститути, наприклад, біржі, для ідентифікації власника рахунку.

Як конфіденційно використовувати біткоїн
Як конфіденційно використовувати біткоїн
Скоріш за все, оптимальне рішення буде включати одну або декілька з наведених оп...
Bitcoin Magazine 05 серпня 2022

Дані KYC дозволяють оцінити ймовірність того, що клієнт використовуватиме свій рахунок для незаконної діяльності. Впровадження та виконання таких правил є одним із кроків до врегулювання Біткоїна.

Використання цифрових активів

У звіті Chainalysis, що був опублікований минулого місяця, Україна увійшла до топ-3 країн світу з використання біткоїна. Такі показники дозволили їй випередити США, Велику Британію та інші розвинені країни. Саме Україна вносить найбільший внесок у зміцнення Біткоїн-конкурентоспроможності Східної Європи останніми роками.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023