Binance отримала ліцензію для роботи у Казахстані

Binance отримала ліцензію для роботи у Казахстані

Біржа зможе надавати послуги на території МФЦА.

Біткоїн-біржа Binance отримала ліцензію на управління платформою цифрових активів та надання кастодіальних послуг у Міжнародному фінансовому центрі «Астана» (МФЦА). Про це повідомляється на її офіційному сайті.

Тепер вона зможе надавати свої послуги як оператор майданчика для платформи цифрових активів та постачальник кастодиальних послуг у МФЦА.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Постійна ліцензія надає Binance у Казахстані статус регульованої платформи. Біржа зможе пропонувати послуги обміну та конвертації, введення та виведення фіатних валют, зберігання біткоїна та криптоактивів та біржової торгівлі. На майданчику буде доступна реєстрація для фізичних та юридичних осіб із будь-яких країн.

«Ми вітаємо наміри Казахстану стати провідним гравцем у сфері нових цифрових технологій. Уряд вніс значні зміни до законодавства та регуляторного середовища», – прокоментував директор Binance в Азії Гліб Костарьов.

Як працюють біткоїн-біржі в Казахстані

Законодавчо обіг біткоїна та криптовалют у Казахстані заборонений. Під обігом мається на увазі купівля, продаж та зберігання. Однак обіг цифрових активів дозволено на біткоїн-біржах, що функціонують на території Міжнародного фінансового центру «Астана» (МФЦА), що діє за принципами англійського права.

На сьогоднішні усім біржам та іншим біткоїн-компаніям необхідно мати ліцензію на надання послуг на території МФЦА. Це дозволяє відкрито залучати користувачів на свої майданчики не лише з Казахстану, а й із країн СНД, оскільки юрисдикція МФЦА дозволяє обслуговувати нерезидентів.

Однак найближчими роками, очікувати, що оборот біткоїна та криптовалют буде дозволений поза МФЦА не варто.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023