Один з найбільших бразильських банків інтегрує Lightning Network

Один з найбільших бразильських банків інтегрує Lightning Network

Nubank скористається платіжною системою Universal Money Address від Lightspark, яка пришвидшить переказ коштів.

Бразильський банк Nubank уклав угоду з платформою Lightspark, щоб інтегрувати у свої системи протокол другого рівня Lightning Network. Про це повідомляється на офіційному сайті платформи.

Представники Lightspark уточнили, що працюють з Nubank над «інтеграцією і створенням потенційних Lightning-продуктів» і в майбутньому матимуть більше спільних проєктів.

Lightspark також інтегрує стандарт Universal Money Address – платіжну систему, побудовану на базі Lightning, яка надає користувачам адресу, подібну до електронної пошти, для переказу коштів.

Виконавчий директор Nubank Crypto Томаш Фортес заявив, що інтеграція є частиною плану банку запропонувати швидкі та дешеві перекази. Lightspark будує інфраструктуру Lightning Network для підприємств з моменту її запуску у 2022 році колишнім президентом PayPal Девідом Маркусом.

Що відомо про Nubank

Один із найбільших банків у Латинській Америці Nubank, був заснований у 2013 році в Бразилії. Спочатку він надавав безплатні кредитні картки та послуги з цифрового банківського обслуговування, забезпечуючи простоту та прозорість операцій для мільйонів користувачів, які були не задоволені послугами традиційних банків.

Згодом Nubank масштабувався, надаючи спектр послуг, пов'язаних із біткоїном та криптовалютами. Зокрема, на торгових платформах, що належать йому, пропонується як продукт у вигляді біржового біткоїн-фонду (ETF), так і торгівля безпосередньо BTC та іншими цифровими активами.

Сьогодні близько 92 млн клієнтів Nubank знаходяться в Бразилії, ще 8 млн – в Мексиці та Колумбії.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зв’язок з Ворреном Баффетом

Інвестиційна компанія Berkshire Hathaway Воррена Баффета у червні 2021 року інвестувала у Nubank $500 млн та збільшила свою частку ще на $250 млн у грудні 2021 року. У 2023 році цей банк став лідером із прибутковості серед компаній, у які вклався супротивник цифрових активів, мільярдер Баффет.

Відомо також, що торік акції Nu Holdings також випереджали акції Berkshire Hathaway.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024