В екосистемі протоколів другого рівня Біткоїна поповнення

В екосистемі протоколів другого рівня Біткоїна поповнення

Протокол Brollups, який ще перебуває на стадії розробки, спрямований на підтримку понад 90% випадків використання DeFi.

Біткоїн-розробник Burak, який торік створив Ark Protocol – конкурента Lightning Network, наразі представив свою нову розробку другого рівня – Brollups. Про це повідомляє Cointelegraph.

Brollups – це протокол другого рівня, який пропонує власний дизайн роллапу Біткоїна, об'єднуючи транзакції без необхідності хардфорку або випуску токенів, відмінних від біткоїна.

Burak зазначив, що Brollups все ще перебуває на стадії розробки. Він також повідомив, що розгортання тестової мережі може відбутися пізніше цього року.

За словами Бурака, Brollups спрямований на підтримку понад 90% випадків використання DeFi (децентралізованих застосунків), коли він врешті-решт буде запущений.

«Незалежно від того, чи це лістинг NFT для продажу в обмін на біткоїн, де покупець платить BTC після виконання угоди, або розміщення замовлення на продаж токенів на децентралізованій біржі, все це виконується атомарно, перевіряється, масштабується і виконується в біткоїнах», – сказав Бурак.

Управлятимуть роллапами «оператори», які забезпечуватимуть ліквідність протоколу і просуватимуть стан роллапів шляхом транзакцій біткоїна через регулярні інтервали часу.

Що таке роллапи

Блокчейн-роллапи (rollups) — це рішення для масштабування блокчейну, які дозволяють знизити навантаження на основну мережу, об'єднуючи (або «згортаючи») велику кількість транзакцій в один блок. Цей процес відбувається за межами основного ланцюга, де транзакції обробляються та зберігаються, після чого підсумковий результат або доказ про виконання передається до основного блокчейну.

Це значно підвищує ефективність і знижує комісії за транзакції, забезпечуючи при цьому високу безпеку та децентралізацію завдяки використанню основної мережі для верифікації. Блокчейн-роллапи стають дедалі популярнішими серед розробників і користувачів, оскільки вони дозволяють масштабувати децентралізовані додатки (dApps) і підвищити загальну пропускну здатність блокчейну, зберігаючи при цьому надійність і безпеку даних.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відомо про Ark Protocol

Вперше Ark Protocol був представлений на конференції Bitcoin 2023. Ark є рішенням для масштабування другого рівня, яке забезпечує дешеві, анонімні та автономні біткоїн-транзакції. Протокол також залишає мінімальний слід у мережі, що забезпечує додатковий захист конфіденційності користувачів та низькі витрати на транзакції.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024