Mastercard представив новий P2P-сервіс

Mastercard представив новий P2P-сервіс

Система Crypto Credential дозволяє здійснювати транзакції з використанням псевдонімів замість довгих адрес.

Платіжний гігант Mastercard запустив пілотний проєкт Crypto Credential, який дозволяє здійснювати транзакції з використанням псевдонімів замість довгих і складних блокчейн-адрес. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Нова система від Mastercard має на меті спростити транзакції для користувачів біткоїн-бірж, пропонуючи більш зручний підхід. Mastercard Crypto Credential перевіряє взаємодію між споживачами та бізнесом за допомогою блокчейну, гарантуючи, що користувачі відповідають стандартам верифікації, встановленим Mastercard, і підтверджуючи, що гаманець одержувача підтримує переданий актив.

«Mastercard продовжує інвестувати у свої технології, стандарти та партнерства, щоб вивести безпечні, прості та надійні платежі на перший план. Оскільки інтерес до блокчейну та цифрових активів продовжує зростати в Латинській Америці та в усьому світі, важливо продовжувати забезпечувати надійну та перевірену взаємодію між загальнодоступними мережами блокчейну. Ми раді працювати з цією динамічною групою партнерів, щоб наблизити реалізацію повного потенціалу Mastercard Crypto Credential», – сказав виконавчий віцепрезидент Mastercard з питань продуктів та інжинірингу в Латинській Америці та Карибському басейні Вальтер Пімента.

У Mastercard також заявили, що система підтримує обмін інформацією про правила для транскордонних транзакцій, що є нормативною вимогою для запобігання незаконної діяльності. Впровадження P2P-платформи демонструє прагнення Mastercard використовувати цифрові активи для транскордонних платежів — сектору платіжних послуг, що постійно зростає. Послуга дасть змогу дізнатися, які активи або мережі підтримуються одержувачем. На думку компанії, це підвищує довіру і безпеку транзакцій.

Хто першим зможе скористатись послугою

Можливості здійснення транзакцій в реальному часі спочатку будуть доступні на біткоїн-біржах Bit2Me, Lirium і Mercado, щоб полегшити транзакції між латиноамериканським і європейським коридорами. Згідно з повідомленням, користувачі в Аргентині, Бразилії, Чилі, Франції, Гватемалі, Мексиці, Панамі, Парагваї, Перу, Португалії, Іспанії, Швейцарії та Уругваї тепер можуть відправляти транскордонні та внутрішні перекази в різних валютах і блокчейнах.

Як зазначили в Mastercard, найближчим часом скористатися новою послугою зможуть понад 7 млн користувачів. Крім P2P-транзакцій, Crypto Credential буде підтримувати передачу невзаємозамінних токенів (NFT), купівлю квитків та інші платіжні рішення.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

З якою біржею Mastercard не хоче співпрацювати

Торік у серпні представники Mastercard зробили заяву, що їх компанія відмовилася від співпраці з Binance Holdings. У Mastercard так і не назвали причину такого кроку, відомо що торгова платформа тоді була під тиском регуляторних органів у всьому світі.

Такі дії Mastercard стали останнім ударом по спробах Binance вийти на основний ринок.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024